Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15 sülearvuti Ryzen 5 8GB 512GB RTX 2050 must
480,00 €
Tarne
IdeaPad | AMD Ryzen™ 5 | 5500H | 15.6 ” | 1920 x 1080 pixels | IPS | Laptop | Colour Black | Market positioning Gaming | RAM 8 GB | DDR4-SDRAM | Discrete graphiscs Yes | NVIDIA GeForce RTX 2050 | 4 GB | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model AMD Radeon Graphics | Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | Keyboard language English | Weight 2.25 kg
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| MPN | 82K2027BRM |
| L2 cache | 2 MB |
| L3 cache | 8 MB |
| NVMe | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 1000,100 Mbit/s |
| WWAN | Not installed |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 135 W |
| Laius | 359.6 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal | 2.25 kg |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| Heli kiip | Realtek ALC3287 |
| Helisüsteem | Nahimic Audio |
| USB Type-C laadimisport | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2, 1 |
| Aku mahutavus | 45 Wh |
| Aku tööiga (max) | 5 h |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.19 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01739/0.01755 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Aku tehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.535 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.325 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Bluetooth versioon | 5.0 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Sisseehitatud subwoofer | No |
| Integreeritud kaardilugeja | No |
| Kategooria kood | NB |
| Sertifitseerimine | ErP Lot 3 RoHS compliant |
| Värvigamma | 45% |
| Värvi nimi | Shadow black |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Säilitustemperatuur (T-T) | 5 – 43 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Paroolikaitse tüüp | HDD, Power on, Supervisor |
| Klaviatuuri taustvalgustusega värv | White |
| Toote värv | Black |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 800:1 |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 251.9 mm |
| Kuva diagonaal | 39.6 cm (15.6") |
| Esikaamera | Yes |
| Kõlari võimsus | 2 W |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Diskreetse GPU tootja | NVIDIA |
| Diskreetne graafikakaart | Yes |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 4 GB |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR6 |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Esikaamera eraldusvõime | 1280 x 720 pixels |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.0 |
| Kõrgus | 24.2 mm |
| Korpuse materjal | Polycarbonate (PC), Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Protsessori sagedus | 3.3 GHz |
| Klaviatuuri keel | English |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Paroolikaitse | Yes |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | Laptop |
| LED taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Maksimaalne tarnekõrgus | 3048 m |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori tootja | AMD |
| Mälu paigutus (pesad x suurus) | 1 x 8 GB |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Operatsioonisüsteem installitud | No |
| Mälu kella kiirus | 3200 MHz |
| Protsessori mudel | 5500H |
| graafikakaardi tootja GPU | AMD |
| Emaplaadi kiibistik | AMD SoC |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | IdeaPad |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | AMD Radeon Graphics |
| Graafikakaardi mudel | AMD Radeon Graphics |
| Protsessori võimendussagedus | 4.2 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessori generatsioon | AMD Ryzen 5000 Series |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| M.2 SSD suurus | 2242 (22 x 42 mm) |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Protsessori niidid | 8 |
| Siseminemälu | 8 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| RGB värviruum | NTSC |
| Mälu vormitegur | SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-
-13% 
R-Go Tools sülearvuti alus Steel Travel must RGOSC015BL
● Laos (3)21,04 €Algne hind oli: 21,04 €.18,27 €Current price is: 18,27 €. -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus I-Spire valge 9311202
● Laost otsas19,37 € -
-6% 
Axagon sülearvuti alus 10-16 tolli metall STND-L
● Laos (8)15,97 €Algne hind oli: 15,97 €.14,98 €Current price is: 14,98 €. -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Suites Plus 8036701
● Laost otsas29,88 €Algne hind oli: 29,88 €.20,02 €Current price is: 20,02 €. -

Lindy kokkupandav sülearvuti alus 20916
● Laos (4)16,77 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Quick Lift must I-Spire 17″ 8212001
● Laost otsas13,81 €Algne hind oli: 13,81 €.11,05 €Current price is: 11,05 €.