Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Lenovo 15.6″ sülearvuti Ryzen 5 16GB 512GB RTX 4050 hall
640,00 €
Tarne
AMD Ryzen™ 5 | 7235HS | 15.6 ” | 1920 x 1080 pixels | IPS | Laptop | Colour Grey | Market positioning Gaming | RAM 16 GB | DDR5-SDRAM | Discrete graphiscs Yes | NVIDIA GeForce RTX 4050 | 6 GB | On-board graphics card model Not available | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | Keyboard language English | Weight 2.38 kg
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| MPN | 83JC00N7PB |
| L2 cache | 2 MB |
| L3 cache | 8 MB |
| NVMe | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 100/1000 |
| WWAN | Not installed |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sagedus | 50/60 Hz |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sisendpinge | 100 – 240 V |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 170 W |
| Laius | 359.9 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kaal | 2.38 kg |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| Heli kiip | Realtek ALC3287 |
| Helisüsteem | Nahimic Audio |
| USB Type-C laadimisport | No |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 1 |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 3 |
| Aku mahutavus | 60 Wh |
| Aku tööiga (max) | 3.8 h |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01512 |
| Üksuse kasti laius | 0.35 |
| Aku tehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.54 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.08 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Bluetooth versioon | 5.2 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | No |
| Kategooria kood | NB |
| Sertifitseerimine | ErP Lot 3 TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution) |
| Värvigamma | 100% |
| Värvi nimi | Luna Grey |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Puutepliiats | No |
| Säilitustemperatuur (T-T) | 5 – 43 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS/Power on/Supervisor |
| Klaviatuuri taustvalgustusega värv | White |
| Toote värv | Grey |
| Pidev video taasesitusaeg | 4 h |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1000:1 |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 258.7 mm |
| Kuva diagonaal | 39.6 cm (15.6") |
| Esikaamera | Yes |
| Kõlari võimsus | 2 W |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Diskreetse GPU tootja | NVIDIA |
| Diskreetne graafikakaart | Yes |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 6 GB |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR6 |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Kiire laadimisaeg (50%) | 30 min |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Esikaamera eraldusvõime | 1280 x 720 pixels |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus (ees) | 2.19 cm |
| Kõrgus (taga) | 2.39 cm |
| Korpuse materjal | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Protsessori sagedus | 3.2 GHz |
| Klaviatuuri keel | English |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Paroolikaitse | Yes |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Protsessori baasvõimsus | 45 W |
| LED taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Maksimaalne tarnekõrgus | 3048 m |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori tootja | AMD |
| Mälu paigutus (pesad x suurus) | 2 x 8 GB |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Operatsioonisüsteem installitud | No |
| Mälu kella kiirus | 4800 MHz |
| Protsessori mudel | 7235HS |
| Emaplaadi kiibistik | AMD SoC |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | No |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Graafikakaardi mudel | Not available |
| Protsessori võimendussagedus | 4.2 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessori generatsioon | AMD Ryzen 7000 Series |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Protsessori niidid | 8 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| RGB värviruum | sRGB |
| Mälu vormitegur | SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-

R-Go Tools sülearvuti alus Treepod RGOTPW
● Laos (30)24,72 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Office Suites 17 tolli 8032001
● Laost otsas22,59 €Algne hind oli: 22,59 €.19,00 €Current price is: 19,00 €. -

Orico sülearvuti alus MA15-GY-BP-IP (hall)
● Laos (119)8,13 € -

Gembird kokkupandav sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-03
● Laos (100)14,70 € -

Gembird reguleeritav sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-02
● Laos (30)18,43 € -

Neomounts sülearvuti alus NSLS010 11-17 tolli
● Laos (5)23,50 €