Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Lenovo 15.3″ sülearvuti Legion 5 i7 32GB 1TB RTX 5060
1 190,00 €
Tarne
Legion | Intel® Core™ i7 | i7-13650HX | 15.1 ” | 2560 x 1600 pixels | OLED | Laptop | Colour Black | RAM 32 GB | DDR5-SDRAM | Discrete graphiscs Yes | NVIDIA GeForce RTX 5060 | 8 GB | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Intel® UHD Graphics | Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | Keyboard language English | Weight 1.9 kg
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| MPN | 83LY006CPB |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| NVMe | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Webcam kill switch |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 100,1000 Mbit/s |
| WWAN | Not installed |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sagedus | 50/60 Hz |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sisendpinge | 100 – 240 V |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 245 W |
| Laius | 344.9 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Kaal | 1.9 kg |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| Heli kiip | Realtek ALC3287 |
| Helisüsteem | Nahimic Audio |
| USB Type-C nõutav laadimisvõimsus (max) | 100 W, 65 W |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB unerežiimis laadimise pordid | 1 |
| USB-une-ja-laadimise funktsioon | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 2 |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 3 |
| Aku mahutavus | 80 Wh |
| Aku tööiga (max) | 4.2 h |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.28 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01306 |
| Üksuse kasti laius | 0.08 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.51 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.32 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Bluetooth versioon | 5.4 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 1 TB |
| SSD kogumaht | 1 TB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | No |
| Kategooria kood | NB |
| Sertifitseerimine | ErP Lot 6/26 TÜV Rheinland® Flicker Free TÜV Rheinland® High Gaming Performance TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Värvigamma | 100% |
| Värvi nimi | Eclipse Black |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Säilitustemperatuur (T-T) | 5 – 43 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, Power on, Supervisor |
| Klaviatuuri taustvalgustusega värv | RGB |
| Toote värv | Black |
| Pidev video taasesitusaeg | 9 h |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR True Black 600, Dolby Vision |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 100000:1 |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Standardse dünaamilise ulatuse (SDR) heledus | 500 cd/m² |
| Sügavus | 255.3 mm |
| Kuva diagonaal | 38.4 cm (15.1") |
| Esikaamera | Yes |
| Kõlari tootja | Harman Kardon |
| Kõlari võimsus | 2 W |
| Klaviatuuri taustvalgustusega tsoon | 24-zone RGB |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Tõhusad südamikud | 8 |
| Diskreetse GPU tootja | NVIDIA |
| Diskreetne graafikakaart | Yes |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Esikaamera eraldusvõime (numbriline) | 5 MP |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 pixels |
| Ekraani pind | Gloss |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 1 TB |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Vormitegur | Clamshell |
| HD tüüp | WQXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus (ees) | 2 cm |
| Kõrgus (taga) | 2.15 cm |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Korpuse materjal | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Protsessori vahemälu | 24 MB |
| Klaviatuuri keel | English |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Paroolikaitse | Yes |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Maksimaalne ekraani heledus (HDR) | 1000 cd/m² |
| Protsessori baasvõimsus | 55 W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Maksimaalne tarnekõrgus | 3048 m |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Mälu paigutus (pesad x suurus) | 2 x 16 GB |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 157 W |
| Operatsioonisüsteem installitud | No |
| Mälu kella kiirus | 4800 MHz |
| Protsessori mudel | i7-13650HX |
| graafikakaardi tootja GPU | Intel |
| Emaplaadi kiibistik | Intel HM770 |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | Legion |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | Intel® UHD Graphics |
| Graafikakaardi mudel | Intel® UHD Graphics |
| Protsessori võimendussagedus | 4.9 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 4.9 GHz |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| M.2 SSD suurus | 2242 (22 x 42 mm) |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Copilot võti | Yes |
| Jõudlussüdamikud | 6 |
| Protsessori niidid | 20 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| RGB värviruum | DCI-P3 |
| Mälu vormitegur | SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-

R-Go Tools sülearvuti alus Treepod RGOTPW
● Laos (30)24,72 € -

Fellowes sülearvuti alus Quick Lift valge I-Spire 17″ 8210101
● Laos (4)13,81 € -

Gembird kokkupandav sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-03
● Laos (100)14,70 € -

Lindy kokkupandav sülearvuti alus 20916
● Laos (4)16,77 € -
Väljamüüdud 
Neomounts sülearvuti alus NSLS085BLACK 10-17 tolli
● Laost otsas25,87 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Office Suites 17 tolli 8032001
● Laost otsas22,59 €Algne hind oli: 22,59 €.19,00 €Current price is: 19,00 €.