Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Landi CX20 POS kassasüsteem 15″ 256GB
1 035,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (16)
Tootekood: 1432151
Kategooria: POS- ja kaubandusseadmed
| Brand | LANDI |
|---|---|
| MPN | 85801 CX20 |
| RJ11 | 1 |
| RJ45 | 1 |
| USB 2.0 | 4 |
| USB-C | 1 |
| CPU | Hexa-core, up to 4.4Ghz (Intel i3 – 1215U) |
| Traadita ühendused | Bluetooth/WLAN |
| Heli port | 1 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 6.9 |
| Ühik arvutatud maht | 0.049938 |
| Üksuse kasti laius | 0.29 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.41 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.42 |
| Puuteekraan | Yes |
| Sisemälu | 256 |
| Kategooria kood | DPO |
| Toote mudeli kood | 85804 |
| Kirjeldus | Cx20 Efficiency Meets Compatibility ECR – No OS, i3, 8GB+256GB, 80mm Printer – Single Display |
| Kõlarid | Yes |
| Mõõtmed | 23.5 x 36 x 36 cm |
| Toote netokaal | 4 |
| Mudel | Cx20 |
| Natiivne eraldusvõime | 1920×1080 |
| Ekraani suurused | 15.6" |
| Mälu (RAM) | 8GB |
Seotud tooted
-

Kiire laadimine Magnetlaadija 2-in-1 Joyroom S-IW012 30W 1.5m (Valge)
● Laos (15)15,45 € -
Väljamüüdud 
iMin POS aku Lark 1 ML1-11B
● Laost otsas28,63 € -

iMin POS häll Swift 1 Pro I23M03C
● Laos (19)26,51 € -

iMin randmerihm Swift 1
● Laos (30)7,97 € -
-12% 
iMin POS seinakinnitus Crane 1 I23I01VESA
● Laos (6)25,53 €Algne hind oli: 25,53 €.22,58 €Current price is: 22,58 €. -

iMin POS NFC-antenn DS2 51
● Laos (13)21,17 €