Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Landi C20ProSE POS kassasüsteem 15″
480,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (12)
Tootekood: 1432149
Kategooria: POS- ja kaubandusseadmed
| Brand | LANDI |
|---|---|
| MPN | 8591F C20PROSE |
| CPU | Qualcomm Octa-Core 2.4GHz |
| Operating System | Android |
| NFC | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 6.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0477952 |
| Üksuse kasti laius | 0.29 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.401 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.411 |
| Puuteekraan | Yes |
| Sisemälu | 64 |
| Kategooria kood | DPO |
| Toote mudeli kood | 8591F |
| Toote netokaal | 5 |
| Mudel | C20PROSE |
| Ekraani suurused | 15.6" |
| Mälu (RAM) | 4GB |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
iMin POS häll Swift 2 I23M02CRADLE
● Laost otsas27,22 € -
Väljamüüdud 
iMin POS aku Lark 1 ML1-11B
● Laost otsas28,63 € -

iMin POS LED tuli Crane 1 I23I01LED
● Laos (30)31,73 € -

Joystick PXN-2119 PRO Lennujuhtimine
● Laos (6)65,45 € -

Feitian mobiilse POS laadimishäll F100 CH
● Laos (1)8,81 € -
Väljamüüdud 
Joystick PXN-2113 PRO Lennujuhtimine PC
● Laost otsas29,67 €