Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Landi C20Pro POS kassasüsteem 15″+10″
675,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1432148
Kategooria: POS- ja kaubandusseadmed
| Brand | LANDI |
|---|---|
| MPN | 8561S C20PRO |
| CPU | Qualcomm Octa-core, up to 2.4GHz |
| Operating System | Android |
| Traadita ühendused | Bluetooth/NFC/WiFi/WLAN |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 6.6 |
| Ühik arvutatud maht | 0.04796 |
| Üksuse kasti laius | 0.29 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.402 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.409 |
| Puuteekraan | Yes |
| Kategooria kood | DPO |
| Kaasas olevad tarvikud | 80mm Thermal Printer |
| Toote mudeli kood | 8561R C20PRO |
| Kõlarid | Yes |
| Mõõtmed | 23.5cm x 36cm x 36cm |
| Toote netokaal | 5 |
| Mudel | C20PRO |
| Natiivne eraldusvõime | 1920×1080 |
| Ekraani suurused | 15.6" |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
iMin POS käepide Lark 1 I24P01 Handle
● Laost otsas31,11 € -

iMin POS seinakinnitus Crane 1 I23I01VESA
● Laos (8)28,68 € -

Joystick PXN-2119 PRO Lennujuhtimine
● Laos (6)65,45 € -

Urovo käerihm HS-DT50-03
● Laos (30)20,08 € -

Kiire laadimine Magnetlaadija 2-in-1 Joyroom S-IW012 30W 1.5m (Valge)
● Laos (15)15,45 € -
Väljamüüdud 
iMin POS aku Lark 1 ML1-11B
● Laost otsas28,63 €