Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Landi C20 Lite POS kassasüsteem 15″+10″
445,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (8)
Tootekood: 1431053
Kategooria: POS- ja kaubandusseadmed
| Brand | LANDI |
|---|---|
| MPN | 85305 C20LITE FHD |
| Micro-USB | 1 |
| RJ11 | 1 |
| RJ45 | 1 |
| USB 2.0 | 4 |
| CPU | Quad-core,2.0GHz |
| Operating System | Android |
| Traadita ühendused | 4G/Bluetooth/LTE/WiFi/WLAN |
| Heli port | 1 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.07 |
| Ühik arvutatud maht | 0.04002 |
| Üksuse kasti laius | 0.225 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.408 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.436 |
| Puuteekraan | Yes |
| Sisemälu | 32 |
| Kategooria kood | DPO |
| Toote mudeli kood | 8530M |
| Kõlarid | Yes |
| Mõõtmed | 20 x 38 x 33.5 cm |
| Toote netokaal | 4 |
| Mudel | C20 Lite |
| MicroSD kaardi pesa | 1 |
| Natiivne eraldusvõime | 1920×1080 |
| Ekraani suurused | 15.6" |
| Mälu (RAM) | 4GB |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
iMin mobiilse POS-seadme hoidik 1 07 1S 027
● Laost otsas17,04 € -
-12% 
iMin POS seinakinnitus Crane 1 I23I01VESA
● Laos (6)25,53 €Algne hind oli: 25,53 €.22,58 €Current price is: 22,58 €. -

iMin reguleeritav ühendusdetail Swan 1 I22D01A2
● Laos (7)17,18 € -

Urovo käerihm HS-DT50-03
● Laos (30)20,08 € -

Landi randmerihm POS seadmele
● Laos (5)7,50 € -

iMin POS häll Swift 1 Pro I23M03C
● Laos (19)26,51 €