Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Landi 15″+10″ POS kassasüsteem CX20SE 256GB
1 060,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1432152
Kategooria: POS- ja kaubandusseadmed
| Brand | LANDI |
|---|---|
| MPN | 86202 CX20SE |
| RJ11 | 1 |
| RJ45 | 1 |
| USB 2.0 | 4 |
| USB-C | 1 |
| CPU | Hexa-core, up to 4.4Ghz (Intel i3 – 1215U) |
| Traadita ühendused | Bluetooth/WiFi/WLAN |
| Heli port | 1 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 6.95 |
| Ühik arvutatud maht | 0.049938 |
| Üksuse kasti laius | 0.29 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.41 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.42 |
| Puuteekraan | Yes |
| Sisemälu | 256 |
| Kategooria kood | DPO |
| Toote mudeli kood | 86204 |
| Kirjeldus | Cx20SE Efficiency Meets Compatibility ECR – No OS, i3, 8GB+256GB – Dual Display 15" + 10,1" STD CFD (Display only) |
| Kõlarid | Yes |
| Mõõtmed | 23.5 x 36 x 36 cm |
| Toote netokaal | 4 |
| Mudel | Cx20SE |
| Natiivne eraldusvõime | 1920×1080 |
| Ekraani suurused | 15.6" |
| Mälu (RAM) | 8GB |
Seotud tooted
-

iMin POS häll Swift 1 Pro I23M03C
● Laos (19)26,51 € -
Väljamüüdud 
iMin mobiilse POS-seadme hoidik 1 07 1S 027
● Laost otsas17,04 € -
Väljamüüdud 
iMin POS häll Swift 2 I23M02CRADLE
● Laost otsas27,22 € -

iMin randmerihm Swift 1
● Laos (30)7,97 € -

Urovo skannimise käetugi TRG-P8100P-01
● Laos (5)20,08 € -

iMin POS NFC-antenn DS2 51
● Laos (13)21,17 €