Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

LaCie Rugged Mini 8TB väline kõvaketas oranž
498,06 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1290356
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Rugged Mini | 8000 GB | 2.5 ” | Read speed 1000 MB/s | Thunderbolt technology Yes | USB connector USB Type-C | USB version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | Colour Orange | Housing material Rubber | Weight 960 g
| Brand | LACIE |
|---|---|
| MPN | STHT8000800 |
| RAID levels | 0, 1 |
| Quick start guide | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 |
| Laius | 174 mm |
| Kaal | 960 g |
| Kokkuvõte | LaCie Rugged RAID Shuttle. HDD capacity: 8 TB, HDD size: 2.5". USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Read speed: 1000 MB/s. Product colour: Orange |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-pistik | USB Type-C |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0314 |
| Thunderbolti versioon | 3 |
| Thunderbolt tehnoloogia | Yes |
| Kaablid kaasas | USB Type-C to USB Type-A |
| Kategooria kood | HE2 |
| Toote värv | Orange |
| Lugemiskiirus | 1000 MB/s |
| Pakendi tüüp | Box |
| Kaitsefunktsioonid | Scratch resistant |
| Sügavus | 28 mm |
| Tooteid põhikarbi (välise karbi) kohta | 4 pc(s) |
| RAID tugi | Yes |
| SSD mahutavus | 8 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717070 |
| HDD mahutavus | 8 TB |
| HDD perekonnanimi | Rugged Mini |
| HDD suurus | 2.5" |
| Kõrgus | 152 mm |
| Korpuse materjal | Rubber |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 pc(s) |
| Maci operatsioonisüsteemid toetatud | Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Paroolikaitse | Yes |
| Pakendi kõrgus | 183 mm |
| Pakendi sügavus | 86 mm |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 349 mm |
| Põhikastide (väliste) arv kaubaaluse kohta | 60 pc(s) |
| Põhikarbi (välimise) laius | 185 mm |
| Põhikarbi (välise) brutokaal | 5.2 kg |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 207 mm |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Paki kaal | 1.2 kg |
Seotud tooted
-

Gembird HDD raam 3.5 5.25
● Laos (9)0,68 € -

Dell HDD täitepaneel 3.5
● Laos (18)1,00 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laost otsas5,98 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laos (50)5,52 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ USB-C hall
● Laos (100)6,24 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laost otsas5,98 €