Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

LaCie 8TB väline kõvaketas must
480,03 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1307958
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
8000 GB | 7200 RPM | 3.5 ” | Read speed 280 MB/s | Write speed 240 MB/s | Thunderbolt technology Yes | USB connector USB Type-A | USB version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | Card reader integrated Yes | Colour Black | Housing material Aluminium | Weight 1.7 kg
| Brand | LACIE |
|---|---|
| MPN | STHS8000800 |
| Ethernet LAN | No |
| Wi-Fi | No |
| Kirjutamise kiirus | 240 MB/s |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Laius | 56.3 mm |
| Kaal | 1.7 kg |
| Kokkuvõte | LaCie 1big Dock. HDD capacity: 8 TB, HDD size: 3.5". USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). HDD speed: 7200 RPM, Read speed: 280 MB/s, Write speed: 240 MB/s. Product colour: Black |
| Kasutusjuhend | Yes |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-pistik | USB Type-A |
| Ühikud saatekasti kohta | 2 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.65 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01205 |
| Üksuse kasti laius | 0.3 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.315 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.255 |
| Thunderbolti versioon | 3 |
| Thunderbolt tehnoloogia | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Thunderbolt 3 toiteallikas | 70 W, Yes |
| Toide tuleb ühenduskaablist | USB / Thunderbolt |
| Kaablid kaasas | Thunderbolt, USB |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | HDE |
| Ühilduvad mälukaardid | CF, SD |
| Toote värv | Black |
| Lugemiskiirus | 280 MB/s |
| Sügavus | 118 mm |
| Toote netokaal | 1.7 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717050 |
| HDD mahutavus | 8 TB |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| Kõrgus | 217 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium |
| Maci operatsioonisüsteemid toetatud | Yes |
| Pakendi kõrgus | 240 mm |
| Pakendi sügavus | 143 mm |
| Pakendi laius | 302 mm |
| Paki kaal | 3.3 kg |
Seotud tooted
-
-7% 
Gembird HDD korpus 2.5″ USB3 läbipaistev
● Laos (1)4,36 €Algne hind oli: 4,36 €.4,05 €Current price is: 4,05 €. -

Gembird HDD korpus 2.5″ USB 2.0
● Laos (27)3,13 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ must
● Laost otsas5,55 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ kuldne
● Laost otsas6,00 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD kinnitusraam 2.5″ → 5.25″
● Laost otsas2,45 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD kinnitusraam 2.5″ → 5.25″
● Laost otsas2,45 €