Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

LaCie 4TB väline SSD USB-C
1 185,86 € Algne hind oli: 1 185,86 €.942,99 €Current price is: 942,99 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1409438
Kategooriad: IT, SSD kettad
4000 GB | Read speed 2000 MB/s | USB 3.2 Gen 2×2 | Housing material Aluminium,Plastic | Colour Grey,Orange | Weight 114 g
| Brand | LACIE |
|---|---|
| MPN | STMF4000400 |
| NVMe | No |
| Wi-Fi | No |
| Quick start guide | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Laius | 66.9 mm |
| Kaal | 114 g |
| Garantiiaeg | 3 year(s) |
| Kokkuvõte | LaCie STMF4000400. SSD capacity: 4 TB. USB connector: USB Type-C, USB version: USB 3.2 Gen 2×2. Read speed: 2000 MB/s. Data transfer rate: 20 Gbit/s. Product colour: Grey, Orange |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 2×2 |
| USB-pistik | USB Type-C |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.167 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003915 |
| Üksuse kasti laius | 0.09 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.145 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.03 |
| Thunderbolti versioon | 4 |
| Thunderbolt tehnoloogia | No |
| Kaablid kaasas | USB Type-C |
| Kategooria kood | SSX |
| Toote värv | Grey, Orange |
| Lugemiskiirus | 2000 MB/s |
| Pakendi tüüp | Box |
| Kaitsefunktsioonid | Drop resistant, Dust resistant, Water resistant |
| Sügavus | 105.3 mm |
| Andmeedastuskiirus | 20 Gbit/s |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Kõrgus | 17.3 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium, Plastic |
| Maci operatsioonisüsteemid toetatud | Yes |
| Paroolikaitse | No |
| Pakendi kõrgus | 32.5 mm |
| Pakendi sügavus | 145 mm |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 194 mm |
| Põhikarbi (välimise) laius | 141 mm |
| Põhikarbi (välise) brutokaal | 1.51 kg |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 162 mm |
| Pakendi laius | 91.5 mm |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | iPadOS |
| Paki kaal | 172 g |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gembird M.2 SSD korpus USB3
● Laost otsas7,77 € -

Axagon M.2 SSD jahuti 2280 3mm
● Laos (20)2,66 € -

Gembird USB SATA adapter 2.5″ HDD SSD
● Laos (6)6,03 € -
Väljamüüdud 
Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD12
● Laost otsas8,47 € -

Mini PC GMKtec M2 Pro S Intel i7-1185G7 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (113)495,93 € -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 36mm
● Laos (29)9,32 €Algne hind oli: 9,32 €.8,24 €Current price is: 8,24 €.