Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

LaCie 2TB väline SSD STND2000400
691,57 € Algne hind oli: 691,57 €.604,16 €Current price is: 604,16 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1449618
Kategooriad: IT, SSD kettad
2000 GB | Read speed 4000 MB/s | Yes | USB4 Gen 3×2 | Colour Orange,Stainless steel | Weight 108 g
| Brand | LACIE |
|---|---|
| MPN | STND2000400 |
| Wi-Fi | No |
| Quick start guide | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Laius | 66.9 mm |
| Kaal | 108 g |
| Kokkuvõte | LaCie STND2000400. SSD capacity: 2 TB. USB connector: USB Type-C, USB version: USB4 Gen 3×2. Read speed: 4000 MB/s. Product colour: Orange, Stainless steel |
| USB versioon | USB4 Gen 3×2 |
| USB-pistik | USB Type-C |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.173 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003915 |
| Thunderbolti versioon | 5 |
| Thunderbolt tehnoloogia | Yes |
| Kategooria kood | SSX |
| Toote värv | Orange, Stainless steel |
| Lugemiskiirus | 4000 MB/s |
| Pakendi tüüp | Box |
| Kaitsefunktsioonid | Drop resistant, Dust resistant, Pressure resistant, Shock resistant |
| Sügavus | 105.3 mm |
| SSD mahutavus | 2 TB |
| Riistvaraline krüptimine | No |
| Kõrgus | 17.3 mm |
| Mudel | Rugged SSD4 |
| Maci operatsioonisüsteemid toetatud | MacOS, Yes |
| Paroolikaitse | No |
| Pakendi kõrgus | 32.5 mm |
| Pakendi sügavus | 145 mm |
| Pakendi laius | 91.5 mm |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iPadOS |
| Paki kaal | 165 g |
Seotud tooted
-
-7% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ hall
● Laos (8)2,18 €Algne hind oli: 2,18 €.2,03 €Current price is: 2,03 €. -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti
● Laos (17)7,87 €Algne hind oli: 7,87 €.6,95 €Current price is: 6,95 €. -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280
● Laos (16)8,95 €Algne hind oli: 8,95 €.7,92 €Current price is: 7,92 €. -
-12% 
Axagon SSD adapter 2.5″
● Laos (3)6,66 €Algne hind oli: 6,66 €.5,89 €Current price is: 5,89 €. -
Väljamüüdud 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ → 3.5″
● Laost otsas2,42 € -
-13% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 10mm
● Laos (7)3,15 €Algne hind oli: 3,15 €.2,73 €Current price is: 2,73 €.