Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-13%


LaCie 2TB väline SSD
674,51 € Algne hind oli: 674,51 €.589,85 €Current price is: 589,85 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (4)
Tootekood: 1449619
Kategooriad: IT, SSD kettad
2000 GB | NVMe Yes | Write speed 450 MB/s | Read speed 1050 MB/s | Yes | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | Colour Grey | Password protection Yes | Weight 45 g
| Brand | LACIE |
|---|---|
| MPN | STKH2000800 |
| NVMe | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Kirjutamise kiirus | 450 MB/s |
| Laius | 9 mm |
| Kaal | 45 g |
| Kokkuvõte | LaCie Mobile SSD Secure. SSD capacity: 2 TB. USB connector: USB Type-C, USB version: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Read speed: 1050 MB/s, Write speed: 450 MB/s. Password protection. Product colour: Grey |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB-pistik | USB Type-C |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.275 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000988 |
| Thunderbolt tehnoloogia | Yes |
| Kaablid kaasas | USB Type-C |
| Kategooria kood | SSX |
| Toote värv | Grey |
| Lugemiskiirus | 1050 MB/s |
| Sügavus | 78.4 mm |
| SSD mahutavus | 2 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Kõrgus | 98.4 mm |
| Maci operatsioonisüsteemid toetatud | Yes |
| Paroolikaitse | Yes |
| Pakendi kõrgus | 143.5 mm |
| Pakendi sügavus | 104.5 mm |
| Pakendi laius | 32.5 mm |
| Paki kaal | 200 g |
Seotud tooted
-
-13% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 10mm
● Laos (7)3,15 €Algne hind oli: 3,15 €.2,73 €Current price is: 2,73 €. -
-11% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ 5.25″
● Laos (7)3,02 €Algne hind oli: 3,02 €.2,68 €Current price is: 2,68 €. -
-12% 
Axagon SSD adapter NVMe / SATA M.2
● Laos (13)7,50 €Algne hind oli: 7,50 €.6,63 €Current price is: 6,63 €. -

Axagon SSD kinnitus 2×2.5″ 3.5″
● Laos (5)2,42 € -
Väljamüüdud 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ → 3.5″
● Laost otsas2,42 € -
-7% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ hall
● Laos (8)2,18 €Algne hind oli: 2,18 €.2,03 €Current price is: 2,03 €.