Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

LaCie 2big RAID 16TB väline kõvaketas
751,36 € Algne hind oli: 751,36 €.735,31 €Current price is: 735,31 €.
Tarne
2big RAID | Capacity 16 TB | Storage drives installed Yes | HDD | RAID levels 1/JBOD | Data transfer rate 0.4 Gbit/s | Hot-swap drive bays Yes | USB connectivity Yes | Chassis type Desktop | LED indicators Yes | Weight 2.9 kg | Cables included USB Type-C/USB Type-C to USB Type-A | Operating temperature (T-T) 5 – 40 °C
| Brand | LACIE |
|---|---|
| MPN | STHJ16000800 |
| Hot-swap drive bays | Yes |
| Installed storage drive type | HDD |
| RAID levels | 0, 1, JBOD |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Laius | 217 mm |
| Kaal | 2.9 kg |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 1 |
| USB-ühendus | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.6 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01296 |
| Üksuse kasti laius | 0.24 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.3 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.18 |
| Kogu paigaldatud mälumaht | 16 TB |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Kaablid kaasas | USB Type-C, USB Type-C to USB Type-A |
| Kategooria kood | DAR |
| Šassii tüüp | Desktop |
| Toetatud salvestusseadmete tüübid | HDD |
| Mäludraivid on paigaldatud | Yes |
| Salvestusseadme suurus | 3.5" |
| Toote värv | Black |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 118 mm |
| Andmeedastuskiirus | 0.4 Gbit/s |
| Seadme klass | Large Enterprise Business |
| Toote netokaal | 2.8 |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717020 |
| HDD perekonnanimi | 2big RAID |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| Kõrgus | 88.5 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 – 40 °C |
| Maksimaalne toetatud salvestusmaht | 16 TB |
| Maci operatsioonisüsteemid toetatud | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave |
| Pakendi kõrgus | 239 mm |
| Pakendi sügavus | 302 mm |
| Toiteploki (PSU) maht | 36 W |
| Toetatud salvestusketaste arv | 2 |
| Maci ühilduvus | Yes |
| Pakendi laius | 180 mm |
| Paki kaal | 3.4 kg |
| Minimaalne salvestusruum | 600 MB |
| LED indikaatorid | Yes |
| Paigaldatud salvestusseadmete arv | 2 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Rivacase HDD kott must
● Laost otsas8,65 € -

Dell HDD täitepaneel 2.5
● Laos (4)1,00 € -
-12% 
Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (7)6,29 €Algne hind oli: 6,29 €.5,56 €Current price is: 5,56 €. -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ hall
● Laost otsas5,98 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ USB-C hall
● Laos (100)6,27 € -

Be Quiet HDD raam BGA05
● Laos (30)4,62 €