Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

LaCie 18TB väline kõvaketas USB-C
728,59 € Algne hind oli: 728,59 €.667,04 €Current price is: 667,04 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1347026
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
18000 GB | 7200 RPM | Thunderbolt technology Yes | Maximum data transfer rate 280 Mbit/s | USB connector USB Type-A / USB Type-C | Card reader integrated Yes | Colour Black | Weight 1.7 kg
| Brand | LACIE |
|---|---|
| MPN | STHS18000800 |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Laius | 56.3 mm |
| Kaal | 1.7 kg |
| Kokkuvõte | LaCie 1big Dock. HDD capacity: 18 TB, HDD speed: 7200 RPM. Product colour: Black |
| USB-pistik | USB Type-A / USB Type-C |
| Ühikud saatekasti kohta | 2 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01248 |
| Üksuse kasti laius | 0.28 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.15 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.24 |
| Thunderbolti versioon | 3 |
| Thunderbolt tehnoloogia | Yes |
| Kaablid kaasas | Thunderbolt |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | HDE |
| Ühilduvad mälukaardid | CF, SD |
| Toote värv | Black |
| Sügavus | 217 mm |
| Tooteid põhikarbi (välise karbi) kohta | 2 pc(s) |
| Toote netokaal | 1.3 |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717050 |
| HDD mahutavus | 18 TB |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| Kõrgus | 118 mm |
| Maci operatsioonisüsteemid toetatud | Yes |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 280 Mbit/s |
| Pakendi kõrgus | 143 mm |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 260 mm |
| Põhikarbi (välimise) laius | 316 mm |
| Põhikarbi (välise) netokaal | 7.1 kg |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 298 mm |
| Pakendi laius | 302 mm |
| Paki kaal | 3.3 kg |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gembird HDD kinnitusraam 2.5″ → 5.25″
● Laost otsas2,45 € -

Gembird HDD raam 2×2.5 3.5
● Laos (28)0,97 € -

Dell HDD täitepaneel 3.5
● Laos (18)1,00 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ hõbedane
● Laos (21)5,55 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ USB 3.0
● Laost otsas5,89 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ must
● Laost otsas5,55 €