Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-32%


LaCie 16TB väline kõvaketas USB-C
841,41 € Algne hind oli: 841,41 €.568,28 €Current price is: 568,28 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (17)
Tootekood: 1390577
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
4000 GB | NVMe Yes | Write speed 1000 MB/s | Read speed 1050 MB/s | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | Housing material Rubber | Colour Black | Password protection Yes | Weight 98 g
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | MU-PE4T0S/EU |
| NVMe | Yes |
| Kirjutamise kiirus | 1000 MB/s |
| Laius | 59 mm |
| Kaal | 98 g |
| Kokkuvõte | Samsung MU-PE4T0S. SSD capacity: 4 TB. USB connector: USB Type-C, USB version: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Read speed: 1050 MB/s, Write speed: 1000 MB/s. Password protection. Product colour: Black |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB-pistik | USB Type-C |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.244 |
| Ühik arvutatud maht | 0.001267 |
| Üksuse kasti laius | 0.055 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.125 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.1 |
| Komplekti kuuluv tarkvara | Samsung Portable SSD Software 1.0, Samsung Magican Software |
| Kategooria kood | SSX |
| Sertifitseerimine | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC, UKCA, BIS |
| Toote värv | Black |
| Lugemiskiirus | 1050 MB/s |
| Kaitsefunktsioonid | Dust resistant, Water resistant |
| Sügavus | 13 mm |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Kõrgus | 88 mm |
| Korpuse materjal | Rubber |
| Mudel | MU-PE4T0S/E |
| Paroolikaitse | Yes |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laost otsas6,00 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laost otsas6,00 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ kuldne
● Laost otsas6,00 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ must
● Laost otsas5,55 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ USB 2.0
● Laos (27)3,13 € -
Väljamüüdud 
Supermicro fikseeritud HDD sahtel dual
● Laost otsas5,55 €Algne hind oli: 5,55 €.5,29 €Current price is: 5,29 €.