Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Laadimisadapter Viture USB-C XR Pro iPhone’ile
59,35 €
Tarne
Viture Pro USB-C XR adapter iPhone’ile
Viture Pro USB-C XR adapter iPhone’ile, väike kuid võimas adapter, on ainulaadne aksessuaar, mis avab XR-i täielikud võimalused Apple’i seadmetes. Omades 3DoF (st pea jälgimine) ja natiivset tuge 3D videole, Apple’i ümbritsevaid filme ja mitme ekraani režiimi, viib see teid sisusse nagu kunagi varem. Kujutage ette mitme ekraani, kino XR kogemust, mis on alati teie käeulatuses – sõna otseses mõttes.
Mängi, tööta ja lae – kõik korraga!
Viture Pro USB-C XR adapter võimaldab teil kasutada oma XR prille ja laadida oma iPhone’i samal ajal, et saaksite nautida katkematut meelelahutust. Selgelt märgistatud pordid muudavad seadmete ühendamise kiireks ja intuitiivseks. Lisaks sellele on adapteri kompaktne ja kerge disain ideaalne reisikaaslane – see mahub igasse taskusse ja igale poole, kus soovite uurida oma lemmik XR sisu. Olenemata sellest, kas voogedastate, töötate või mängite, on see adapter uue võimaluste dimensiooni võti teie iPhone’il.
| Tootja | VITURE |
|---|---|
| Tootja kood | One-XRiP-Adp-Blk |
| Värv | Must |
| Suurus | 160.0×35.0x10 (mm). |
| Kaal | 21,8 g |
| Võimsus | 45W |
| Bluetooth | 5.2 (kiirus 2Mbps) |
| Liidese tüüp | USB-C isane emasele |
| Ülekande kiirus | 10 Gbps; Toetab videoülekannet: 1920 x 1080@60fps, 3840 x 1080@60fps |
| Liidese protokoll | USB 3.2 Gen2 |
| Väljund | 45W(5V/3A,9V/2A,12V/2A,15V3A) |
Seotud tooted
-

Baseus Smooth Writing 2 stylus pliiats (lilla)
● Laos (154)15,28 € -

Baseus Smooth Writing 2 Stylus Pen (sinine)
● Laos (295)9,51 € -

Baseus Smooth Writing 2 Stylus Active Pen (valge)
● Laos (42)27,64 € -

Sile kirjutamisstylus LED-indikaatoritega (aktiivne) valge
● Laos (523)21,14 € -

Karastatud klaas Baseus Crystal 0,3 mm iPad Pro/Air3/10,2″ iPad 7/8/9 (2tk.) + puhastuskomplekt
● Laos (10)10,49 € -

Baseus karastatud klaasist ekraanikaitse realme GT Neo5 jaoks
● Laos (29)2,03 €