Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Kõrvaklapid TWS Transformers TF-T23 (must)
6,91 €
Tarne
TWS Transformers TF-T23 kõrvaklapid (must).
Laske oma lemmiklauludel teid igapäevaselt saata. TWS Transformers TF-T23 kõrvaklapid on varustatud 13-millimeetriste draiveritega, et pakkuda kõrgekvaliteedilist heli. Bluetooth 5.4 tehnoloogia tagab stabiilse ühenduse kuni 10 meetri kaugusel ning Transformers seeriast inspireeritud eristuv disain tõmbab tähelepanu. Üks laadimine tagab kuni 4,5 tundi esitusaega. Müra vähendamise tehnoloogia aitab teil keskenduda sellele, mis on teile oluline.
Kõrgekvaliteediline heli
TF-T23 kõrvaklapid kasutavad dekodeerimistehnoloogiat, mis pakub kõrglahutusega heli. 20 Hz kuni 20 kHz sagedusvahemik ja 32 Ω impedants tagavad heli selguse ja detailirohkuse, samas kui 13-millimeetrised draiverid tagavad unustamatu kuulamiskogemuse.
Bluetooth 5.4 ühenduse stabiilsus
Bluetooth 5.4 abil pakuvad TF-T23 kõrvaklapid stabiilset ühendust kuni 10 meetri kaugusel. Seetõttu saate heli sujuvalt edastada, mis on hädavajalik mängimise, filmide vaatamise või kõnede tegemise ajal.
Müra vähendamine
TF-T23 pakuvad aktiivset müra vähendamist, mis elimineerib välised häired, muutes teie jaoks lihtsamaks täieliku keskendumise oma muusikale või vestlusele. Nüüd saate nautida kõrgekvaliteedilist heli erinevates tingimustes!
Pikaajaline töö ühe laadimisega
Iga kõrvaklapp on varustatud 33 mAh akuga. See tagab kuni 4,5 tundi esitusaega ühe laadimisega. Kiire laadimine vaid 1,5 tunni jooksul võimaldab seadmel kiiresti uuesti kasutusvalmis olla.
Unenäoline mugavus
Transformers TF-T23 kõrvaklappide hästi läbi mõeldud disain tagab mugava kasutamise ilma ebamugavustundeta. Nii saate kuulata oma lemmiklaule ja mängida mänge katkestusteta!
| Tootja | Transformers |
|---|---|
| mudel | TF-T23 |
| Bluetooth versioon | 5.4 |
| Edastusvahemik | kuni 10 m |
| Muundurite läbimõõt | 13 mm |
| Sagedusvahemik | 20 Hz – 20 kHz |
| Impedants | 32 Ω |
| Tundlikkus | 108±3 dB |
| Laadimisühendus | USB-C |
| Laadimisaeg | umbes 1,5 tundi |
Kõrvaklapi aku ma
Seotud tooted
|





