Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-27%


Kingston XS2000 4TB väline SSD
640,86 € Algne hind oli: 640,86 €.470,01 €Current price is: 470,01 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (1)
Tootekood: 1385280
Kategooriad: IT, SSD kettad
4000 GB | Write speed 2000 MB/s | Read speed 2000 MB/s | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | Housing material Metal,Plastic,Rubber | Colour Black,Silver | Operating temperature (T-T) 0 – 40 °C | Weight 58.3 g
| Brand | KINGSTON |
|---|---|
| MPN | SXS2000/4000G |
| Wi-Fi | No |
| Kirjutamise kiirus | 2000 MB/s |
| Laius | 32.6 mm |
| Kaal | 58.3 g |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB-pistik | USB Type-C |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.121 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00066 |
| Üksuse kasti laius | 0.11 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.15 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.04 |
| Thunderbolt tehnoloogia | No |
| Kategooria kood | SSX |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -20 – 85 °C |
| Toote värv | Black, Silver |
| Lugemiskiirus | 2000 MB/s |
| Kaitsefunktsioonid | Dust resistant |
| Sügavus | 69.5 mm |
| Päritoluriik | China, Taiwan |
| Tooteid põhikarbi (välise karbi) kohta | 20 pc(s) |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717070 |
| Kõrgus | 13.5 mm |
| Korpuse materjal | Metal, Plastic, Rubber |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Mudel | SXS2000/4000G |
| Maci operatsioonisüsteemid toetatud | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Pakendi kõrgus | 151.1 mm |
| Pakendi sügavus | 41.4 mm |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 469.9 mm |
| Põhikarbi (välimise) laius | 226.1 mm |
| Mälu tüüp | 3D NAND |
| Põhikarbi (välise) brutokaal | 2.88 kg |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 190.5 mm |
| Pakendi laius | 111.2 mm |
| Paki kaal | 120.47 g |
Seotud tooted
-
-8% 
Axagon PCIe M.2/NVMe adapter koos jahutusega PCEM2-XS
● Laos (16)9,68 €Algne hind oli: 9,68 €.8,92 €Current price is: 8,92 €. -

Axagon M.2 SSD jahuti 2280 3mm
● Laos (20)2,66 € -
Väljamüüdud 
Gembird M.2 SSD korpus USB3
● Laost otsas7,77 € -

Mini PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (316)456,10 € -

Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD09
● Laos (4)8,47 € -

Mini PC GMKtec G3S Intel N95 8GB RAM + 256GB SSD WIN 11 PRO
● Laos (102)257,72 €