Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Kingston NV3 4TB NVMe SSD
519,98 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1426577
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series NV3 | 4000 GB | M.2 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | Component for PC/Laptop | M.2 SSD size 2280 (22 x 80 mm) | Write speed 5000 MB/s | Read speed 6000 MB/s | Mean time between failures (MTBF) 2000000 h | 1280xTBW rating | Weight 6.9 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | KINGSTON |
|---|---|
| MPN | SNV3S/4000G |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| SSD series | NV3 |
| Kirjutamise kiirus | 5000 MB/s |
| Laius | 22 mm |
| Kaal | 6.9 g |
| Kokkuvõte | Kingston Technology 4000G NV3 M.2 2280 NVMe SSD. SSD capacity: 4 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 6000 MB/s, Write speed: 5000 MB/s, Component for: PC/Laptop |
| Ühikud saatekasti kohta | 10 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.032 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0001937 |
| Üksuse kasti laius | 0.13 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.185 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.005 |
| TBW reiting | 1280 |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | PC/Laptop |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lugemiskiirus | 6000 MB/s |
| Sügavus | 80 mm |
| Päritoluriik | China, Taiwan |
| Tooteid põhikarbi (välise karbi) kohta | 10 pc(s) |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Kõrgus | 2.3 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | SNV3S/4000G |
| Pakendi kõrgus | 184.2 mm |
| Pakendi sügavus | 8.38 mm |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 203.2 mm |
| Töövibratsioon | 10 G |
| Põhikarbi (välimise) laius | 135.9 mm |
| Mälu tüüp | 3D NAND |
| Põhikarbi (välise) brutokaal | 382.13 g |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2000000 h |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 69.8 mm |
| Pakendi laius | 129.5 mm |
| Paki kaal | 30.41 g |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
Seotud tooted
-
-13% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 10mm
● Laos (7)3,15 €Algne hind oli: 3,15 €.2,73 €Current price is: 2,73 €. -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 36mm
● Laos (29)9,32 €Algne hind oli: 9,32 €.8,24 €Current price is: 8,24 €. -

Mini PC GMKtec G3 PLUS Intel N150 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (2)287,80 € -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti
● Laos (17)7,87 €Algne hind oli: 7,87 €.6,95 €Current price is: 6,95 €. -
Väljamüüdud 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 6mm
● Laost otsas2,90 €Algne hind oli: 2,90 €.2,57 €Current price is: 2,57 €. -

Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD09
● Laos (4)8,47 €