Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Kingston KC3000 4TB NVMe SSD
720,73 € Algne hind oli: 720,73 €.500,00 €Current price is: 500,00 €.
Tarne
SSD series KC3000 | 4000 GB | M.2 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | Component for PC/Laptop | Write speed 7000 MB/s | Read speed 7000 MB/s | Mean time between failures (MTBF) 1800000 h | 3200xTBW rating | Weight 9.7 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C | Cooling type Heatsink
| Brand | KINGSTON |
|---|---|
| MPN | SKC3000D/4096G |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| SSD series | KC3000 |
| Kirjutamise kiirus | 7000 MB/s |
| Laius | 80 mm |
| Kaal | 9.7 g |
| Kokkuvõte | Kingston Technology 4096G KC3000 M.2 2280 NVMe SSD. SSD capacity: 4 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 7000 MB/s, Write speed: 7000 MB/s, Component for: PC/Laptop |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.03 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000117 |
| Üksuse kasti laius | 0.13 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.18 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.005 |
| TBW reiting | 3200 |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | PC/Laptop |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lugemiskiirus | 7000 MB/s |
| Kontrolleri tüüp | Phison E18 |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Sügavus | 22 mm |
| Päritoluriik | China, Taiwan |
| Tooteid põhikarbi (välise karbi) kohta | 10 pc(s) |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717070 |
| Kõrgus | 3.5 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | SKC3000D/4096G |
| Pakendi kõrgus | 184.2 mm |
| Pakendi sügavus | 8.38 mm |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 203.2 mm |
| Põhikarbi (välimise) laius | 135.9 mm |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 1000000 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| Põhikarbi (välise) brutokaal | 418.29 g |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 1800000 h |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 69.8 mm |
| Pakendi laius | 129.5 mm |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 1000000 IOPS |
| Paki kaal | 34.03 g |
| Energiatarve (kirjutamine) | 10.2 W |
| Energiatarve (keskmine) | 0.36 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 0.005 W |
| Energiatarve (loetud) | 2.7 W |
Seotud tooted
-
-8% 
Axagon PCIe M.2/NVMe adapter koos jahutusega PCEM2-XS
● Laos (16)9,68 €Algne hind oli: 9,68 €.8,92 €Current price is: 8,92 €. -

Mini PC GMKtec M2 Pro S Intel i7-1185G7 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (113)495,93 € -
-11% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ 5.25″
● Laos (7)3,02 €Algne hind oli: 3,02 €.2,68 €Current price is: 2,68 €. -

Axagon SSD kinnitus 2×2.5″ 3.5″
● Laos (5)2,42 € -

Mini PC GMKtec G3 PLUS Intel N150 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (2)287,80 € -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280
● Laos (16)8,95 €Algne hind oli: 8,95 €.7,92 €Current price is: 7,92 €.