Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Kingston Fury 2TB PCIe Gen5 NVMe SSD
462,10 €
Tarne
SSD series FURY | 2000 GB | M.2 | PCI Express 5.0 | NVMe Yes | Component for PC/Laptop | M.2 SSD size 2280 (22 x 80 mm) | Write speed 14000 MB/s | Read speed 14700 MB/s | Mean time between failures (MTBF) 2000000 h | Weight 7.7 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | KINGSTON |
|---|---|
| MPN | SFYR2S/2T0 |
| External DDR cache | Yes |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Yes |
| SSD series | FURY |
| Kirjutamise kiirus | 14000 MB/s |
| Laius | 22 mm |
| Kaal | 7.7 g |
| Kokkuvõte | Kingston Technology 2T FURY RENEGADE G5 M.2 2280 NVMe SSD. SSD capacity: 2 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 14700 MB/s, Write speed: 14000 MB/s, Component for: PC/Laptop |
| Ăśhikud saatekasti kohta | 1 |
| Ăśhik Arvutatud kaal | 0.03 |
| Ăśhik arvutatud maht | 0.0001463 |
| Ăśksuse kasti laius | 0.075 |
| Ăśksuse kasti pikkus | 0.13 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | PC/Laptop |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lugemiskiirus | 14700 MB/s |
| Kontrolleri tĂĽĂĽp | SMI SM2508 |
| SĂĽgavus | 80 mm |
| Päritoluriik | China, Taiwan |
| Tooteid põhikarbi (välise karbi) kohta | 20 pc(s) |
| PCI Expressi liidese andmerajad | x4 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 2 TB |
| Kõrgus | 2.3 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | SFYR2S/2T0 |
| Pakendi kõrgus | 128.5 mm |
| Pakendi sĂĽgavus | 17.5 mm |
| Energiatarve (max) | 7 W |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 222.2 mm |
| Töövibratsioon | 2.17 G |
| Põhikarbi (välimise) laius | 139.7 mm |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 2200000 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| Põhikarbi (välise) brutokaal | 819.91 g |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2000000 h |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 184.2 mm |
| Pakendi laius | 72.4 mm |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 2200000 IOPS |
| Paki kaal | 32.4 g |
| Energiatarve (keskmine) | 0.27 W |
| Mittetöötav vibratsioon | 20 G |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
Seotud tooted
-
-8% 
Axagon PCIe M.2/NVMe adapter koos jahutusega PCEM2-XS
â—Ź Laos (16)9,68 €Algne hind oli: 9,68 €.8,92 €Current price is: 8,92 €. -
-13% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 10mm
â—Ź Laos (7)3,15 €Algne hind oli: 3,15 €.2,73 €Current price is: 2,73 €. -

Mini PC GMKtec G3S Intel N95 8GB RAM + 256GB SSD WIN 11 PRO
â—Ź Laos (102)257,72 € -
-21% 
Axagon M.2 NVMe adapter PCEM2-S
â—Ź Laos (30)9,07 €Algne hind oli: 9,07 €.7,14 €Current price is: 7,14 €. -
Väljamüüdud 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ → 3.5″
â—Ź Laost otsas2,42 € -
-12% 
Axagon SSD adapter 2.5″
â—Ź Laos (3)6,66 €Algne hind oli: 6,66 €.5,89 €Current price is: 5,89 €.