Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Kingston DC600M 3.84TB SATA SSD 2.5″
1 626,04 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1397487
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series DC600M | 3840 GB | 2.5″ | Serial ATA III | Component for Server/workstation | Write speed 530 MB/s | Read speed 560 MB/s | Mean time between failures (MTBF) 2000000 h | 7008xTBW rating | Weight 71 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | KINGSTON |
|---|---|
| MPN | SEDC600M/3840G |
| Interface | Serial ATA III |
| SSD series | DC600M |
| Kirjutamise kiirus | 530 MB/s |
| Kirjutamise latentsus | 30 µs |
| Laius | 69.8 mm |
| Kaal | 71 g |
| Kasutustingimused | Server/Enterprise |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.09 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000234 |
| Üksuse kasti laius | 0.13 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.18 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| TBW reiting | 7008 |
| Sihttöökoormus | Mixed Use (MU) |
| Kategooria kood | SFM |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lugemise latentsus | 200 µs |
| Lugemiskiirus | 560 MB/s |
| Sügavus | 100.1 mm |
| Päritoluriik | China, Taiwan |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Tooteid põhikarbi (välise karbi) kohta | 10 pc(s) |
| SSD vormitegur | 2.5" |
| SSD mahutavus | 3.84 TB |
| Riistvara PLP funktsioon | Yes |
| Riistvaraline krüptimine | No |
| Kõrgus | 7 mm |
| Hot-Plug tugi | Yes |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | SEDC600M/3840G |
| Pakendi kõrgus | 184.2 mm |
| Pakendi sügavus | 9.14 mm |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 203.2 mm |
| Töövibratsioon | 2.17 G |
| Põhikarbi (välimise) laius | 135.9 mm |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 94000 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Põhikarbi (välise) brutokaal | 1.01 kg |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2000000 h |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 69.8 mm |
| Pakendi laius | 129.5 mm |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 59000 IOPS |
| Paki kaal | 93.2 g |
| Energiatarve (kirjutamine) | 3.6 W |
| Energiatarve (keskmine) | 1.45 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 1.3 W |
| Mittetöötav vibratsioon | 20 G |
| Energiatarve (loetud) | 1.6 W |
Seotud tooted
-

Mini PC GMKtec G3 PLUS Intel N150 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (2)287,80 € -

Axagon M.2 SSD jahuti 2280 3mm
● Laos (20)2,66 € -
-7% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ hall
● Laos (8)2,18 €Algne hind oli: 2,18 €.2,03 €Current price is: 2,03 €. -

Mini PC GMKtec G3S Intel N95 8GB RAM + 256GB SSD WIN 11 PRO
● Laos (102)257,72 € -
-12% 
Axagon SSD adapter NVMe / SATA M.2
● Laos (13)7,50 €Algne hind oli: 7,50 €.6,63 €Current price is: 6,63 €. -

Mini PC GMKtec G3S Intel N95 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 PRO
● Laos (7)337,40 €