Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Kingston DC600M 1.92TB SATA SSD 2.5″
871,55 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1453241
Kategooriad: IT, SSD kettad
1920 GB | 2.5″ | Serial ATA III | Component for Server/workstation | Write speed 530 MB/s | Read speed 560 MB/s | Mean time between failures (MTBF) 2000000 h | 3504xTBW rating | Weight 69 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | KINGSTON |
|---|---|
| MPN | SEDC600ME/1920G |
| Interface | Serial ATA III |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Kirjutamise kiirus | 530 MB/s |
| Kirjutamise latentsus | 70 µs |
| Laius | 69.8 mm |
| Kaal | 69 g |
| Kasutustingimused | Server/Enterprise |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.09 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0001167 |
| Üksuse kasti laius | 0.129 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.181 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.005 |
| TBW reiting | 3504 |
| Sihttöökoormus | Mixed Use (MU) |
| Kategooria kood | SFM |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lugemise latentsus | 130 µs |
| Lugemiskiirus | 560 MB/s |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Sügavus | 100.1 mm |
| Päritoluriik | China/Taiwan |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Tooteid põhikarbi (välise karbi) kohta | 10 pc(s) |
| SSD vormitegur | 2.5" |
| SSD mahutavus | 1.92 TB |
| Riistvara PLP funktsioon | Yes |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Kõrgus | 7 mm |
| Hot-Plug tugi | Yes |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Pakendi kõrgus | 184.2 mm |
| Pakendi sügavus | 9.14 mm |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 203.2 mm |
| Töövibratsioon | 2.17 G |
| Põhikarbi (välimise) laius | 135.9 mm |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 94000 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Põhikarbi (välise) brutokaal | 989.98 g |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2000000 h |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 69.8 mm |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Pakendi laius | 129.5 mm |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 78000 IOPS |
| Paki kaal | 91.2 g |
| Energiatarve (kirjutamine) | 3.6 W |
| Energiatarve (keskmine) | 1.45 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 1.3 W |
| Mittetöötav vibratsioon | 20 G |
| Energiatarve (loetud) | 1.6 W |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gembird M.2 SSD korpus USB3
● Laost otsas7,77 € -
-11% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ 5.25″
● Laos (7)3,02 €Algne hind oli: 3,02 €.2,68 €Current price is: 2,68 €. -
-7% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ hall
● Laos (8)2,18 €Algne hind oli: 2,18 €.2,03 €Current price is: 2,03 €. -

Axagon SSD kinnitus 2×2.5″ 3.5″
● Laos (5)2,42 € -

Axagon M.2 SSD jahuti 2280 3mm
● Laos (20)2,66 € -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280
● Laos (16)8,95 €Algne hind oli: 8,95 €.7,92 €Current price is: 7,92 €.