Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Kingston DC3000ME 3.84TB NVMe SSD U.2
1 538,31 €
Tarne
SSD series DC3000ME | 3840 GB | U.2 | PCI Express 5.0 | NVMe Yes | Component for Server | Write speed 5800 MB/s | Read speed 14000 MB/s | Mean time between failures (MTBF) 2000000 h | Weight 146.2 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | KINGSTON |
|---|---|
| MPN | SEDC3000ME/3T8 |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Yes |
| SSD series | DC3000ME |
| Kirjutamise kiirus | 5800 MB/s |
| Kirjutamise latentsus | 70 µs |
| Laius | 69.8 mm |
| Kaal | 146.2 g |
| Kokkuvõte | Kingston Technology 3.84TB DC3000ME U.2 PCIe 5.0 NVMe TCG Opal Enterprise SSD. SSD capacity: 3.84 TB, SSD form factor: U.2, Read speed: 14000 MB/s, Write speed: 5800 MB/s, Component for: Server |
| Ühikud saatekasti kohta | 6 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.183 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003267 |
| Üksuse kasti laius | 0.13 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.18 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Kategooria kood | SSP |
| Komponenti jaoks | Server |
| Lugemise latentsus | 10 µs |
| Lugemiskiirus | 14000 MB/s |
| Sügavus | 100.5 mm |
| Päritoluriik | Malaysia |
| Tooteid põhikarbi (välise karbi) kohta | 6 pc(s) |
| SSD vormitegur | U.2 |
| SSD mahutavus | 3.84 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Kõrgus | 14.8 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | SEDC3000ME/3T8 |
| Pakendi kõrgus | 184.2 mm |
| Pakendi sügavus | 16.8 mm |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 203.2 mm |
| Põhikarbi (välimise) laius | 135.9 mm |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 2700000 IOPS |
| Turusegment | Server |
| Mälu tüüp | 3D eTLC |
| Põhikarbi (välise) brutokaal | 1.13 kg |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2000000 h |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 69.8 mm |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES, TCG Opal 2.0 |
| Pakendi laius | 129.5 mm |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 300000 IOPS |
| Paki kaal | 180.44 g |
| Energiatarve (kirjutamine) | 24 W |
| Kaitse voolukatkestuse eest | Yes |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 8 W |
| Mittetöötav vibratsioon | 10 G |
| Energiatarve (loetud) | 8.2 W |
Seotud tooted
-

Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD09
● Laos (4)8,47 € -
Väljamüüdud 
Gembird M.2 SSD korpus USB3
● Laost otsas7,77 € -
Väljamüüdud 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 6mm
● Laost otsas2,90 €Algne hind oli: 2,90 €.2,57 €Current price is: 2,57 €. -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 36mm
● Laos (29)9,32 €Algne hind oli: 9,32 €.8,24 €Current price is: 8,24 €. -
-7% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ hall
● Laos (8)2,18 €Algne hind oli: 2,18 €.2,03 €Current price is: 2,03 €. -

BlitzWolf BW-SSD4 magnetiline SSD 256GB
● Laos (5)63,41 €