Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Kingston Fury Beast RGB 64GB DDR5-6000 mälukomplekt
851,96 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
DDR5 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | CL 40 | 1.35 V | 288-pin DIMM
| Brand | KINGSTON |
|---|---|
| MPN | KF560C40BBAK4-64 |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| JEDEC standard | Yes |
| On-Die ECC | Yes |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Row cycle time | 48 ns |
| SPD profile | Yes |
| Laius | 7.11 mm |
| Kaal | 169.52 g |
| Taustavalgus | Yes |
| Taustavalguse värv | Red/Green/Blue |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.25 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00051 |
| Üksuse kasti laius | 0.12 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.17 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.025 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 40 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -55 – 100 °C |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Sügavus | 133.3 mm |
| Päritoluriik | China, Taiwan |
| Tooteid põhikarbi (välise karbi) kohta | 7 pc(s) |
| Plii katmine | Gold |
| Kõrgus | 42.2 mm |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Pakendi kõrgus | 171.4 mm |
| Pakendi sügavus | 25.4 mm |
| Mooduli konfiguratsioon | 2048M x 64 |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 254 mm |
| Põhikarbi (välimise) laius | 181.6 mm |
| Põhikarbi (välise) brutokaal | 2.04 kg |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 147.3 mm |
| Pakendi laius | 121.9 mm |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 4 x 16 GB |
| Paki kaal | 263.57 g |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Programmeerimispinge (VPP) | 1.8 V |
| Mälu andmeedastuskiirus | 6000 MT/s |
| Mälu edetabel | 1 |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (valge)
● Laos (1)39,43 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Q15 arvutikorpus
● Laost otsas19,51 € -

Darkflash DF2100 arvutikorpus (must)
● Laos (6)53,25 € -

Cooler Master MasterBox 600 Lite arvutikorpus (must)
● Laos (7)42,68 € -

Darkflash DY470 arvutikorpus (must)
● Laos (10)85,37 € -

Darkflash DY470 arvutikorpus (valge)
● Laos (6)85,37 €