Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Kingston Fury Beast RGB 64GB DDR5-6000 mälukomplekt
832,63 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
DDR5 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | CL 36 | 1.35 V | 288-pin DIMM
| Brand | KINGSTON |
|---|---|
| MPN | KF560C36BBE2AK2-64 |
| ECC | No |
| On-Die ECC | Yes |
| SPD profile | Yes |
| Laius | 7.1 mm |
| Kaal | 32.6 g |
| Taustavalgus | Yes |
| Taustavalguse värv | Red/Green/Blue |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.12 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000306 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 36 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -55 – 100 °C |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Sügavus | 133.4 mm |
| Päritoluriik | China, Taiwan |
| Plii katmine | Gold |
| Kõrgus | 42.2 mm |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Mudel | KF560C36BBE2AK2-64 |
| Pakendi kõrgus | 171.5 mm |
| Pakendi sügavus | 14 mm |
| Pakendi laius | 121.9 mm |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 32 GB |
| Paki kaal | 133.1 g |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälu andmeedastuskiirus | 6000 MT/s |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Darkflash C285 arvutikorpus (must)
● Laost otsas47,56 € -

Darkflash A290 arvutikorpus (valge)
● Laos (191)23,58 € -

Darkflash DRX90 arvutikorpus (valge)
● Laos (1)48,70 € -

Cooler Master MasterBox 600 Lite arvutikorpus (must)
● Laos (7)42,68 € -

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (valge)
● Laos (1)39,43 € -

Darkflash B351 arvutikorpus
● Laos (209)19,92 €