Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Kingston 64GB DDR5-5600 SO-DIMM mälukomplekt
822,21 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1392663
Kategooriad: IT tarvikud, Operatiivmälu
DDR5 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | CL 40 | 1.1 V | 262-pin SO-DIMM
| Brand | KINGSTON |
|---|---|
| MPN | KF556S40IBK2-64 |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| JEDEC standard | Yes |
| On-Die ECC | Yes |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Row active time | 28.56 ns |
| Row cycle time | 48 ns |
| SPD profile | Yes |
| Laius | 3.8 mm |
| Kaal | 20 g |
| Ühikud saatekasti kohta | 25 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.055 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000248 |
| Üksuse kasti laius | 0.095 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.17 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 40 |
| Kategooria kood | MEB |
| Komponenti jaoks | Laptop |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -55 – 100 °C |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Sügavus | 69.6 mm |
| Päritoluriik | China, Taiwan |
| Tooteid põhikarbi (välise karbi) kohta | 25 pc(s) |
| Plii katmine | Gold |
| Kõrgus | 30 mm |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Pakendi kõrgus | 171.4 mm |
| Pakendi sügavus | 14 mm |
| Mooduli konfiguratsioon | 4096M x 64 |
| Põhikarbi (välise) pikkus | 311.1 mm |
| Põhikarbi (välimise) laius | 203.2 mm |
| Põhikarbi (välise) brutokaal | 1.37 kg |
| Põhikarbi (välise) kõrgus | 101.6 mm |
| Pakendi laius | 95.2 mm |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 32 GB |
| Paki kaal | 46.21 g |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Programmeerimispinge (VPP) | 1.8 V |
| Mälu andmeedastuskiirus | 5600 MT/s |
| Mälu edetabel | 2 |
| Mälu vormitegur | 262-pin SO-DIMM |
Seotud tooted
-

Rayneo Joydock dokkimisjaam
● Laos (4)111,38 € -

Shellly Switch Frame Triple (Valge)
● Laos (36)9,35 € -

Orico Hub USB 4x USB 3.0, 5 Gbps, 0.15m (Must)
● Laos (106)6,10 € -
Väljamüüdud 
Baseus MagPro II Ultra-Thin telefonijahuti (must)
● Laost otsas37,97 € -

Petoneer PF007 Nutri Vision nutri toidu jaotur kaameraga
● Laos (45)79,27 € -

Orico Hub 7xUSB 3.0 (must)
● Laos (209)13,82 €