Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Kingston 64GB DDR4 mälukomplekt
636,83 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1458683
Kategooriad: IT tarvikud, Operatiivmälu
AMD | Graphics processor Radeon RX 9070 | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR6 | 256 bit | PCI Express 5.0 | 1xHDMI | 3xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | PRIME-RX9070-O16G-EVO |
| CUDA | No |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | No |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| OpenGL version | 4.6 |
| SFF ready | Yes |
| Manual | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64/Windows 11 x64 |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.81 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01033 |
| Üksuse kasti laius | 0.405 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.09 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.235 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Klambri kõrgus | Full-Height (FH) |
| Kategooria kood | VGP |
| Täiendavad toitepistikud | 2x 8-pin |
| Vooprotsessorid | 3584 |
| Toote värv | Black |
| Pakendi tüüp | Box |
| Jahutustehnoloogia | ASUS Axial-tech |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 50 mm |
| Andmeedastuskiirus | 20 Gbit/s |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 1.07 |
| DisplayPort versioon | 2.1a |
| DisplayPortide kogus | 3 |
| Vormitegur | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 9070 |
| Graafikaprotsessorite perekond | AMD |
| Ventilaatorite kogus | 3 fan(s) |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1b |
| Kõrgus | 126 mm |
| Pikkus | 304 mm |
| Minimaalne süsteemi toiteallikas | 650 W |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Protsessori taktsageduse suurendamine | 2590 MHz |
| Maksimaalne kuvamiskordade arv videokaardi kohta | 4 |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Piltide arv | 2.5 |
| Mälu andmesiin | 256 bit |
| Ülekiirendatud (OC) väljaanne | Yes |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
MINI PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 32GB RAM + 1TB Musta
● Laost otsas614,63 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni USB-C kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (1)15,85 € -

Hub 4in1 Baseus Metal Gleam Series, USB-C kuni 4x USB 3.0
● Laos (134)19,11 € -
Väljamüüdud 
Orico Hub USB-C kuni 7xUSB-A 3.0 – hall
● Laost otsas9,76 € -

Seinakohandaja INVZI GanHub 3x USB-C, 140W, EL/UK/AU/US (must)
● Laos (7)37,40 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.1 – musta värvi
● Laos (199)4,07 €