Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

DJI Flip Fly More Combo droon koos DJI RC 2 puldiga
621,35 €
Tarne
DJI Flip Fly More Combo (DJI RC 2) | Quadcopter | Black/White | Foldable Yes | Number of rotors 4 rotors | Maximum speed 16 m/s | Maximum flight altitude 3000 m | Maximum operating distance 14000 m | Maximum flight time 31 min | Megapixel (approx.) 48 MP | Internal memory 2 GB | Memory card slot(s) Yes | Weight 249 g | Batteries included Yes | Charger Yes
| Brand | DJI |
|---|---|
| MPN | CP.FP.00000181 |
| Bluetooth | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Digital zoom | 4x |
| Laius | 280 mm |
| Wi-Fi standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal | 249 |
| Video resolutsioon | 1920 x 1080/2688 x 1512/3840 x 2160 |
| Toetatud videovormingud | MP4 |
| Patareid kaasas | Yes |
| Aku mahutavus | 22.3 Wh, 3110 mAh |
| Akuga töötav | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.57 |
| Ühik arvutatud maht | 0.007243 |
| Üksuse kasti laius | 0.27 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.145 |
| Aku pinge | 7.16 V |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.185 |
| Aku kaal | 83.5 |
| Bitikiirus maksimaalse videoresolutsiooniga | 150 Mbit/s |
| Bluetooth versioon | 5.0 |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Kaablid kaasas | USB Type-C |
| Kaamera säriaeg | 1/8000-2 s |
| Kandekott | Yes |
| Kategooria kood | DRO |
| Laadija | Yes |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSDXC |
| Ehitustüüp | Ready-to-fly (RTF) |
| Toote värv | Black/White |
| Sügavus | 233 mm |
| Droonide tootesari | Consumer |
| Varupropeller(id) on kaasas | Yes |
| Lihtne kasutada | Yes |
| Toetatud pildivormingud | DNG/JPEG/Raw |
| Vaatevälja (FOV) nurk | 82.1° |
| Kokkupandav | Yes |
| Gimbali kaitsja | Yes |
| Kõrgus | 79 mm |
| Hõljumisaeg (min) | 28 min |
| Propelleri labade arv | 2 |
| Töötemperatuur (T-T) | -10 – 40 °C |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 1.3 mm (1 / 1.3") |
| Mudeli nimi | DJI Flip Fly More Combo (DJI RC 2) |
| Maksimaalne lennukõrgus | 3000 m |
| Maksimaalne tuuletakistus | 10.7 m/s |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 100 fps |
| Maksimaalne laskumiskiirus | 5 m/s |
| Mehaaniline kaldevahemik | -130 – 63° |
| Maksimaalne avaarv | 1.7 |
| Maksimum kiirus | 16 m/s |
| Rootorite arv | 4 rotors |
| Madalaim latentsusaeg | 120 ms |
| Megapikslit (umbes) | 48 MP |
| Maksimaalne tõusukiirus | 5 m/s |
| Maksimaalne juhtimiskiirus (kallutus) | 100 °/sec |
| Maksimaalne lennuaeg | 31 min |
| Mälukaardi pesa(d) | Yes |
| Töösagedus | 5725000 – 5850000 MHz |
| Siseminemälu | 2 GB |
| Transmitter(saatja) | Yes |
| Maksimaalne video eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Mehaaniline rullide vahemik | -47 – 47° |
| Maksimaalne töökaugus | 14000 m |
Seotud tooted
-

DJI Avata 2 Fly More Combo droon ühe akuga
● Laos (17)677,18 € -
Väljamüüdud 
DJI Mini 4 Pro Fly More Combo droon koos DJI RC 2 puldiga
● Laost otsas764,92 € -

DJI Neo droon
● Laos (30)158,73 € -
Väljamüüdud 
DJI Mini 3 Fly More Combo droon koos DJI RC puldiga
● Laost otsas453,85 € -
Väljamüüdud 
DJI Mini 3 Fly More Combo droon koos DJI RC puldiga
● Laost otsas517,65 € -
Väljamüüdud 
DJI Mini 5 Pro Fly More Combo droon koos RC-N3 puldiga
● Laost otsas685,26 €