Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Kingston 32GB DDR5 ECC UDIMM serverimälu KSM56E46BD8KM-32HA
1 083,25 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1451732
Kategooriad: IT tarvikud, Operatiivmälu
DDR5 | 32 GB | Unregistered (unbuffered) | CL 46 | 1.1 V | 288-pin DIMM | ECC Yes
| Brand | KINGSTON |
|---|---|
| MPN | KSM56E46BD8KM-32HA |
| ECC | Yes |
| JEDEC standard | Yes |
| On-Die ECC | Yes |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Row cycle time | 48 ns |
| SPD profile | Yes |
| Laius | 133.3 mm |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.029 |
| Ühik arvutatud maht | 4.567E-05 |
| Üksuse kasti laius | 0.145 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.045 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.007 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 46 |
| Kategooria kood | MES |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Yes |
| Komponenti jaoks | Server |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -55 – 100 °C |
| Toote värv | Black/Green |
| Plii katmine | Gold |
| Ei sisalda | Halogen |
| Kõrgus | 31.2 mm |
| Mälu pinge | 1.1 |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 95 °C |
| Mooduli konfiguratsioon | 4096M x 72 |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Programmeerimispinge (VPP) | 1.8 V |
| Rea eellaadimise aeg (TRP) | 16 |
| Mälu andmeedastuskiirus | 5600 MT/s |
| Mälu edetabel | 2 |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.1 – musta värvi
● Laos (199)4,07 € -

Orico Hub 4in1 USB A3.0x4 (must)
● Laos (11)4,88 € -
Väljamüüdud 
Orico USB 3.0 hub W5P-U3-030-BK-EP-IP
● Laost otsas6,10 € -

Dokkimisjaam VITURE Pro mobiilne Pro-MbDk-Blk
● Laos (33)139,02 € -

Seinakohandaja INVZI GanHub 3x USB-C, 140W, EL/UK/AU/US (must)
● Laos (7)37,40 € -
Väljamüüdud 
Orico Hub USB-C kuni 7xUSB-A 3.0 – hall
● Laost otsas9,76 €