Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Kiire laadimise kaabel 3in1 Baseus Free2Draw USB-C kuni USB-C/Lightning/Micro 100W, 1,1m (valge)
14,23 €
Tarne
Baseus Free2Draw USB-C 3-in-1 kaabel USB-C/Lightning/Micro 100W, 1.1m (valge).
Baseus Free2Draw 3-in-1 kaabliga muutub laadimine ja andmeedastus kiireks, mugavaks ja probleemivabaks. Võime laadida kuni kolme seadet samaaegselt teeb sellest hädavajaliku kaaslase reisimiseks, tööks või koduseks kasutamiseks. See pakub maksimaalset võimsust kuni 100 vatti ning selle nutikas disain võimaldab 4-etapilist pikkuse reguleerimist.
Laadimine kiiremini kui arvate
USB-C väljundvool kuni 100W, Lightningi väljundvool 20W ja Micro väljundvool 10W tagavad, et teie seadmed laaditakse alati vastavalt nende vajadustele. Kaabel mitte ainult ei paku kiiret laadimist, vaid võimaldab ka sujuvat andmeedastust kiirusel kuni 480 Mbps, nii et saate faile seadmete vahel edastada ilma viivituseta.
Üks kaabel kõigile teie seadmetele
Olgu need Apple, Android või muud tüüpi seadmed, Baseus Free2Draw kaabel suudab neid kõiki hõlpsasti hallata. See sisaldab kuni 3 Lightning, Micro ja USB-C ühendust, võimaldades teil laadida kolme erinevat seadet samaaegselt, säästes väärtuslikku aega.
Valmis intensiivseks kasutamiseks
Baseus Free2Draw kaabel on loodud vastupidavust silmas pidades, nii et võite olla kindel, et see talub igapäevase kasutuse nõudmisi ilma kahjustuste pärast muretsemata. Samuti võimaldab see sujuvalt reguleerida pikkust 4 tasemel – 50, 76, 98 ja 110 cm. Veelgi enam, sisseehitatud nutikas kiip kaitseb usaldusväärselt ühendatud seadet laadimise ajal, tagades optimaalse efektiivsuse ja ohutuse.
| Tootja | Baseus |
|---|---|
| mudel | P10368700211-03 |
| Värv | Valge |
| USB-C väljundvool | 100W |
| Lightningi väljundvool | 20W |
| Micro väljundvool | 10W |
| USB-C+Lightning väljundvool | 5V/3.5A |
| Micro+Lightning väljundvool | 5V/3.5A |
| USB-C+Lightning+Micro väljundvool | 5V/3.5A |
| Maksimaalne võimsus | PD 100W |
| Andmeedastuskiirus | 480 Mbps |
| Sisendühendus | USB-C |
| Väljundühendused | Micro + Lightning + USB-C |
| Materjal | ABS + TPE |
| Pikkus | 1,1 m |
| Kaal | 70 g |





