Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Kantav sildiprinter Niimbot B21 (must)
35,77 €
Tarne
Niimbot B21 kaasaskantav sildiprinter (must)
Niimbot B21 kaasaskantav sildiprinter töötab hästi poes, kodus või tööl. See ei vaja tinti ja võimaldab printida mitu sildit sekundis. Seade on varustatud 1200 mAh akuga, mis tagab pika tööaja. Seadme kasutamist lihtsustab rakendus ning kiire ja stabiilse ühenduse eest vastutab Bluetooth 4.0. Lisaks leiate komplektist rulli, millest piisab 230 sildi printimiseks.

Kasutamiseks igapäevaelus
Niimbot termoprinter leiab oma kasutuse erinevates olukordades. Kasutate seda kodus maitseainete või toidupakendite märgistamiseks. B12 osutub samuti kasulikuks poes toodete EAN-koodidega märgistamiseks, hindade ja parim enne kuupäevade printimiseks või QR-koodide loomiseks.

Pühendatud rakendus
Printeri kasutamiseks laadige alla pühendatud Niimbot rakendus – see on ühilduv Androidi ja iOS-iga. Sealt saate kujundada silte, kohandada fondi, sisu hulka jne. See võimaldab printida baarikoode, QR-koode, Exceli tabelit või aega ja kuupäeva. Samuti toetab see järjestikust printimist, skaneerimist või emotikone ja häälsisendit. Võimalused on peaaegu lõputud!

Kasutajasõbralik
Niimbot B21 on termoprinter, mis tähendab, et selle tööks ei ole tinti vaja. Komplektis on sildirull, millest piisab 230 tükki printimiseks. Lisaks toetab toode tavalist termopaberit, näiteks kassapaberit või makseterminali paberit (lihtsalt vahetage rakenduses paberi tüüp). B21 on samuti varustatud 1200 mAh liitiumakuga ning selle laadimist lihtsustab kaasasolev USB-A kuni USB-C kaabel.

Komplektis
- printer
- USB-A kuni USB-C kaabel
- 50 x 30 mm sildirull (piisab 230 tk)
- kasutusjuhend
| Tootja | Niimbot |
|---|---|
| mudel | B21 |
| Värv | must |
| Kaal | 299 g |
| Mõõtmed | 130 x 94 x 61 mm |
| Rulli laius | 20-50 mm |
| Laetav aku | liitium |
| Laetava aku mahtuvus | 1200 mAh |
| Laadimisaeg | 3-4 h |
| Võimsus | 4 dBm |
| Sisendpinget | 5 V DC, 1A |
| Laadimisport | USB-C |
| Töötlemistemperatuur | 5°C~40°C |
| Resolutsioon | 203 dpi |





