Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Kaalulangetav näomask ANLAN 01-ASLY41-001
23,58 €
Tarne
Kehakaalu vähendav näomask ANLAN 01-ASLY41-001
Anlan brändi toode võimaldab sul hõlpsasti kontuurida oma nägu ja vähendada kortsude nähtavust. EMS mikrovoo massaaž soodustab kollageeni tootmist ja pinguldab nahka. Samuti saad kohandada maski toimet 3 režiimi ja 5 intensiivsuse tasemega. Veelgi enam, seade on valmistatud nahasõbralikest materjalidest ja on mugav.
Taasta oma naha elastsus ja siledus
Anlan mask stimuleerib lihaseid, muutes naha kindlaks ja siledaks. Lisaks suurendab see kollageeni tootmist ja parandab vereringet. See vähendab kortsude nähtavust ja taastab elastsuse, andes sinu näole V-kuju. Nüüd saad hoida oma nooruslikku välimust kauem.
Kohanda selle toimet vastavalt oma vajadustele
Erinevate kasutajate vajadusi silmas pidades pakub mask 3 režiimi: roheline, oranž ja sinine. Lisaks saad valida 5 intensiivsuse taseme vahel. Kasuta alguses madalaimat taset ja kui su nahk harjub, saad proovida teisi.
Mahukas aku
Mask töötab juhtmevabalt, nii et saad seda vabalt kasutada. Sellel on vastupidav 90 mAh aku ja pärast 2 minutit mittekasutamist lülitub mask automaatselt välja, et energiat säästa.
Mugavus
Mask on valmistatud nahasõbralikest materjalidest, mis tagab mugavuse. Sa saad seda kasutada ja samal ajal süüa, lugeda raamatut või vaadata telesarja. Lisaks on selle kasutamine lihtne ja tänu spetsiaalsele taimerile lülitub seade automaatselt välja pärast 15 minutit.
Kohandatud:
- kehakaalu vähendav mask
- laadimiskaabel
- kasutusjuhend
| Tootja | ANLAN |
|---|---|
| Tootja kood | 01-ASLY41-001 |
| Juhtme mõõtmed | umbes 43 x 43 x 10.8 mm |
| Maski mõõtmed | umbes 650 x 103 x 4 mm |
| Kaal | umbes 115 g |
| Intensiivsuse reguleerimine | 5-tasandiline |
| Toimimisrežiimid | sinine, oranž, roheline |
| Automaatne väljalülitamine | pärast 15 minutit töötamist / pärast 2 minutit tegevusetust |
| Materjal | ABS + silikoon |
| Aku mahtuvus | 90 mAh |
| Laadimisaeg | umbes 1,5 h |
Seotud tooted
-

Filter Deerma ZQ990W jaoks
● Laos (7)2,18 € -

Kehakaalu vähendamise seade ANLAN 02-AXTY31-02A
● Laos (19)43,50 € -

Viomi SE HEPA filter
● Laos (38)13,41 € -

Filter Deerma LD220 jaoks
● Laos (24)0,41 € -

Nutikas Lõhnaeemaldaja Petoneer
● Laos (153)20,73 € -

Külgpintsel Roidmi EVA jaoks
● Laos (87)1,63 €