Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Garmin | Epix Pro Gen2 nutikell 51mm | 010-02804-21 | Valge
523,00 €
Tarne
epix Pro (Gen 2) | 3.56 cm (1.4″) | AMOLED | Display type Digital | Display resolution 454 x 454 pixels | Touchscreen Yes | Watch glass type Corning Gorilla Glass | Flash memory 32 GB | Band material Silicone | Shape Round | Market positioning Sport watch | Watch case size 51 mm | Watch case colour Grey | Watch case material Fibre Reinforced Plastic (FRP),Stainless steel | Band colour Black | Heart rate monitor Yes | Near Field Communication (NFC) Yes | Wi-Fi Yes | Battery type Built-in battery | Battery life 31 day(s) | Weight 98 g
| Brand | GARMIN |
|---|---|
| MPN | 010-02804-21 |
| Shape | Round |
| Pedometer | Yes |
| Recovery time suggestion | Yes |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Paksus | 1.49 cm |
| Randme suuruse vahemik | 127 – 210 mm |
| Kiirendusmõõtur | Yes |
| Treeningu jälgimine | Yes |
| Tegevuse jälgimine | Yes |
| Aktiivsuse jälgija | Yes |
| Laius | 51 mm |
| Kaal | 98 g |
| Äratuskell | Yes |
| Ilmaekraan | Yes |
| Alati sisse lülitatud ekraan | Yes |
| Ümbritseva valguse andur | Yes |
| Veekindlus | 10 ATM |
| Kella klaasi tüüp | Corning Gorilla Glass |
| Kellakorpuse materjal | Fibre Reinforced Plastic (FRP), Stainless steel |
| Kella korpuse suurus | 51 mm |
| Kellakorpuse värv | Grey |
| Virtuaalse partneri funktsioon | Yes |
| Automaatne treeningprogrammi kohandamine | Yes |
| Automaatne igapäevase tegevuse tuvastamine | Yes |
| Rihma värv | Black |
| Rihma material | Silicone |
| Baromeetriline kõrgusemõõtja | Yes |
| Aku tööiga | 31 day(s) |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.205 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000693 |
| Üksuse kasti laius | 0.09 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.11 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.07 |
| Aku tüüp | Built-in battery |
| Vere hapnikuandur | Yes |
| Vererõhumõõtja | Yes |
| Treeningu soovitused | Yes |
| Treeningu programmeerimine | Yes |
| Treeningu mõju mõõtmine | Yes |
| Puuteekraan | Yes |
| Taimer | Yes |
| Termomeeter | Yes |
| Kõneteated | Yes |
| Põletatud kalorid | Yes |
| Kategooria kood | SMW |
| Päikese ja kuu teave | Yes |
| Värviline ekraan | Yes |
| Stressi jälgimise funktsioon | Yes |
| Stopper | Yes |
| Sügavus | 51 mm |
| Kuva diagonaal | 3.56 cm (1.4") |
| Võistluste ennustaja | Yes |
| Ekraani eraldusvõime | 454 x 454 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | AMOLED |
| Ekraani tüüp | Digital |
| Läbitud vahemaa | Yes |
| Intervalltreening | Yes |
| Elektrooniline kompass | Yes |
| Leia minu telefon funktsioon | Yes |
| Flash mälu | 32 GB |
| Güroskoop | Yes |
| Südame löögisageduse kontaktandurid | Yes |
| Südame löögisageduse mõõtmine | Automatic, Manual |
| Pulsikell | Yes |
| Muusika juhtimine | Yes |
| Une kvaliteet | Yes |
| Mudeli nimi | epix Pro (Gen 2) |
| Isiklikud eesmärgid | Yes |
| Jooksu dünaamika | Yes |
| Turu positsioneerimine | Sport watch |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Kaugheli taasesitus | Yes |
| Objektiivi materjal | Glass |
| Pildistamine kaugjuhtimisega | Yes |
| Nutikad märguanded | Yes |
Seotud tooted
-

Colmi V65 nutikell (Kuld)
● Laos (36)23,58 € -

Zeblaze GTR 3 Pro nutikell (Hõbe)
● Laos (110)25,61 € -
Väljamüüdud 
Zeblaze Thor Ultra nutikell (Must)
● Laost otsas89,43 € -

Colmi R02 smartring suurus 8 (Must)
● Laos (32)23,58 € -

Colmi i28 Ultra nutikell (Kuld)
● Laos (109)29,67 € -

Zeblaze GTS 3 Pro nutikell (Valge)
● Laos (17)19,51 €