Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

G.Skill Trident Z5 Neo RGB 64GB DDR5-6000 mälukomplekt
824,17 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (100)
DDR5 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | 6000 MHz | CL 30 | 1.4 V | 288-pin DIMM
| Brand | G.SKILL |
|---|---|
| MPN | F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| SPD profile | Yes |
| AMD laiendatud profiilid ülekiirendamiseks (EXPO) | Yes |
| Taustavalgus | Yes |
| Taustavalguse värv | Multicolour |
| Ühikud saatekasti kohta | 100 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.185 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000504 |
| Üksuse kasti laius | 0.135 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.16 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 30 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Mälu pinge | 1.4 V |
| Mudel | F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR |
| Mälu kella kiirus | 6000 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Cooler Master MasterBox 600 Lite arvutikorpus (must)
● Laos (7)42,68 € -

Darkflash DK210 Graffiti arvutikorpus (must)
● Laos (11)35,37 € -

Darkflash DF2100 arvutikorpus (must)
● Laos (6)53,25 € -

Cooler Master CMP510 ARGB arvutikorpus (must)
● Laos (4)50,41 € -

Darkflash DPX90 arvutikorpus (valge)
● Laos (5)59,35 € -

Darkflash LEO arvutikorpus (must)
● Laos (289)23,58 €