Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

G.Skill Trident Z5 RGB 64GB DDR5-6000 mälukomplekt
822,29 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (21)
DDR5 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | 6000 MHz | CL 30 | 1.4 V | 288-pin DIMM
| Brand | G.SKILL |
|---|---|
| MPN | F5-6000J3040G32GX2-TZ5RS |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| SPD profile | Yes |
| SPD speed | 4800 MHz |
| Taustavalgus | Yes |
| Taustavalguse värv | Various |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.19 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000216 |
| Üksuse kasti laius | 0.135 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.16 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 30 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| SPD pinge | 1.1 V |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84733020 |
| Mälu pinge | 1.4 V |
| Mälu kella kiirus | 6000 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Cooler Master MasterBox 600 Lite arvutikorpus (must)
● Laos (7)42,68 € -

Darkflash C285MP arvutikorpus (valge)
● Laos (2)45,53 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Q15 arvutikorpus
● Laost otsas19,51 € -
Väljamüüdud 
Darkflash DQX90 arvutikorpus (must)
● Laost otsas126,02 € -

Darkflash DF2100 arvutikorpus (must)
● Laos (6)53,25 € -

Cooler Master CMP 520L arvutikorpus (must)
● Laos (28)43,50 €