Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

G.Skill Flare X5 64GB DDR5-6000 mälukomplekt
810,11 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (50)
DDR5 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | 6000 MHz | CL 30 | 1.4 V | 288-pin DIMM
| Brand | G.SKILL |
|---|---|
| MPN | F5-6000J3040G32GX2-FX5 |
| ECC | No |
| SPD profile | Yes |
| AMD laiendatud profiilid ülekiirendamiseks (EXPO) | Yes, 1.0 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.13 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0004785 |
| Üksuse kasti laius | 0.145 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.22 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 30 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Kõrgus | 33 mm |
| Mälu pinge | 1.4 V |
| Mudel | F5-6000J3040G32GX2-FX5 |
| Mälu kella kiirus | 6000 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Darkflash DS900 arvutikorpus (must)
● Laos (214)45,53 € -

Darkflash DPX90 arvutikorpus (valge)
● Laos (5)59,35 € -
Väljamüüdud 
Darkflash C285 arvutikorpus (must)
● Laost otsas47,56 € -

Cooler Master CMP 520L arvutikorpus (must)
● Laos (28)43,50 € -

Darkflash DF2100 arvutikorpus (must)
● Laos (6)53,25 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Aquarius akrüülarvutikorpus
● Laost otsas29,67 €