Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

G.Skill Trident Z5 CK RGB 48GB DDR5-8200 mälukomplekt
679,17 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (100)
DDR5 | 48 GB | Unregistered (unbuffered) | 8200 MHz | CL 40 | 1.1/1.4 V | 288-pin DIMM
| Brand | G.SKILL |
|---|---|
| MPN | F5-8200C4052G24GX2-TZ5CRK |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| AMD laiendatud profiilid ülekiirendamiseks (EXPO) | Yes |
| Taustavalgus | Yes |
| Taustavalguse värv | Multicolour |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.268 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0006706 |
| Üksuse kasti laius | 0.14 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.175 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.025 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 40 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Plii katmine | Gold |
| Mälu pinge | 1.1,1.4 V |
| Mudel | F5-8200C4052G24GX2-TZ5CRK |
| Mälu kella kiirus | 8200 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 24 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 48 GB |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Darkflash Q15 arvutikorpus
● Laost otsas19,51 € -

Darkflash A290 arvutikorpus (valge)
● Laos (191)23,58 € -

Darkflash DS900 arvutikorpus (must)
● Laos (214)45,53 € -
Väljamüüdud 
Darkflash C285MP arvutikorpus (must)
● Laost otsas45,53 € -

Darkflash DY470 arvutikorpus (must)
● Laos (10)85,37 € -

Cooler Master CMP 520L arvutikorpus (must)
● Laos (28)43,50 €