Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

G.Skill Trident Z5 RGB 32GB DDR5-7200 mälukomplekt hõbedane
451,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
DDR5 | 32 GB | Unregistered (unbuffered) | 7200 MHz | CL 34 | 1.4 V | 288-pin DIMM
| Brand | G.SKILL |
|---|---|
| MPN | F5-7200J3445G16GX2-TZ5RS |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| SPD profile | Yes |
| Taustavalgus | Yes |
| Taustavalguse värv | Multicolour |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.17 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000336 |
| Üksuse kasti laius | 0.14 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.16 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 34 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Mälu pinge | 1.4 V |
| Mudel | F5-7200J3445G16GX2-TZ5RS |
| Mälu kella kiirus | 7200 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Darkflash Water Square 5 arvutikorpus (must)
● Laost otsas29,19 € -

Darkflash DY470 arvutikorpus (valge)
● Laos (6)85,37 € -

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (valge)
● Laos (1)39,43 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Q15 arvutikorpus
● Laost otsas19,51 € -

Darkflash DF2100 arvutikorpus (must)
● Laos (6)53,25 € -

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (must)
● Laos (59)45,53 €