Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

G.Skill Trident Z5 Neo RGB White 32GB DDR5-6400 mälukomplekt valge
446,30 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (100)
DRAM | 32 GB | Unregistered (unbuffered) | 6400 MHz | CL 32 | 1.1/1.4 V | 288-pin DIMM
| Brand | G.SKILL |
|---|---|
| MPN | F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW |
| ECC | No |
| SPD profile | Yes |
| AMD laiendatud profiilid ülekiirendamiseks (EXPO) | Yes, 1.0 |
| Taustavalgus | Yes |
| Taustavalguse värv | Multicolour |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.18 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000336 |
| Üksuse kasti laius | 0.14 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.16 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 32 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC/Server |
| Mälu pinge | 1.1,1.4 V |
| Mudel | F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW |
| Mälu kella kiirus | 6400 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DRAM |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Cooler Master MasterBox 600 Lite arvutikorpus (must)
● Laos (7)42,68 € -
Väljamüüdud 
Darkflash DS900 arvutikorpus (valge)
● Laost otsas49,59 € -

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (valge)
● Laos (1)39,43 € -
Väljamüüdud 
Darkflash DQX90 arvutikorpus (must)
● Laost otsas126,02 € -
Väljamüüdud 
Darkflash C285MP arvutikorpus (must)
● Laost otsas45,53 € -

Darkflash DS900 arvutikorpus (must)
● Laos (214)45,53 €