Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

G.Skill Ripjaws S5 Black 32GB DDR5-6000 mälukomplekt
410,69 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (100)
DDR5 | 32 GB | Unregistered (unbuffered) | 3000 MHz | CL 40 | 1.35 V | 288-pin DIMM
| Brand | G.SKILL |
|---|---|
| MPN | F5-6000J3040F16GX2-RS5K |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| SPD profile | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.19 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000308 |
| Üksuse kasti laius | 0.14 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.22 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 40 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC/Server |
| Toote värv | Black |
| SPD pinge | 1.1 V |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mudel | F5-6000J3040F16GX2-RS5K |
| Mälu kella kiirus | 3000 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Cooler Master CMP 520L arvutikorpus (must)
● Laos (28)43,50 € -

Darkflash DY470 arvutikorpus (must)
● Laos (10)85,37 € -

Darkflash DY470 arvutikorpus (valge)
● Laos (6)85,37 € -
Väljamüüdud 
Darkflash C285MP arvutikorpus (must)
● Laost otsas45,53 € -
Väljamüüdud 
Darkflash DQX90 arvutikorpus (must)
● Laost otsas126,02 € -

Darkflash DS900 arvutikorpus (must)
● Laos (214)45,53 €