Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

G.Skill Ripjaws S5 32GB DDR5-6000 mälukomplekt
428,50 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (100)
DDR5 | 32 GB | Unregistered (unbuffered) | 6000 MHz | CL 36 | 1.4 V | 288-pin DIMM
| Brand | G.SKILL |
|---|---|
| MPN | F5-6000J3636F16GX2-RS5K |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| SPD profile | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.12 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000352 |
| Üksuse kasti laius | 0.16 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.22 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 36 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Kõrgus | 33 mm |
| Mälu pinge | 1.4 V |
| Mudel | F5-6000J3636F16GX2-RS5K |
| Mälu kella kiirus | 6000 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Darkflash C285MP arvutikorpus (valge)
● Laos (2)45,53 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Water Square 5 arvutikorpus (must)
● Laost otsas29,19 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Q15 arvutikorpus
● Laost otsas19,51 € -

Darkflash A290 arvutikorpus (valge)
● Laos (191)23,58 € -

Cooler Master CMP510 ARGB arvutikorpus (must)
● Laos (4)50,41 € -

Cooler Master MasterBox 600 Lite arvutikorpus (must)
● Laos (7)42,68 €