Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

G.Skill Ripjaws M5 RGB 32GB DDR5-6000 mälukomplekt
425,67 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (50)
DDR5 | 32 GB | Unregistered (unbuffered) | 6000 MHz | CL 36 | 1.35 V | 288-pin DIMM
| Brand | G.SKILL |
|---|---|
| MPN | F5-6000J3636F16GX2-IS |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| SPD profile | Yes |
| AMD laiendatud profiilid ülekiirendamiseks (EXPO) | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.07 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0002392 |
| Üksuse kasti laius | 0.145 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.165 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 36 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu kella kiirus | 6000 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Darkflash DPX90 arvutikorpus (valge)
● Laos (5)59,35 € -

Darkflash DS900 arvutikorpus (must)
● Laos (214)45,53 € -
Väljamüüdud 
Darkflash A290 arvutikorpus (must)
● Laost otsas21,54 € -

Cooler Master MasterBox 600 Lite arvutikorpus (must)
● Laos (7)42,68 € -

Darkflash C285MP arvutikorpus (valge)
● Laos (2)45,53 € -

Cooler Master CMP510 ARGB arvutikorpus (must)
● Laos (4)50,41 €