Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

G.Skill Flare X5 CL30 32GB DDR5-6000 mälukomplekt
410,69 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (100)
DDR5 | 32 GB | 6000 MHz | CL 30 | 1.35/1.1 V | 288-pin DIMM
| Brand | G.SKILL |
|---|---|
| MPN | F5-6000J3038F16GX2-FX5 |
| ECC | No |
| SPD profile | Yes |
| AMD laiendatud profiilid ülekiirendamiseks (EXPO) | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.13 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0004785 |
| Üksuse kasti laius | 0.145 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.22 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| CAS-i latentsus | 30 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC/Server |
| Kõrgus | 33 mm |
| Mälu pinge | 1.1,1.35 V |
| Mudel | F5-6000J3038F16GX2-FX5 |
| Mälu kella kiirus | 6000 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Darkflash DRX90 arvutikorpus (valge)
● Laos (1)48,70 € -

Cooler Master MasterBox 600 Lite arvutikorpus (must)
● Laos (7)42,68 € -

Darkflash DY470 arvutikorpus (valge)
● Laos (6)85,37 € -

Cooler Master CMP 520L arvutikorpus (must)
● Laos (28)43,50 € -
Väljamüüdud 
Darkflash C285MP arvutikorpus (must)
● Laost otsas45,53 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Water Square 5 arvutikorpus (must)
● Laost otsas29,19 €