Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

G.Skill Ripjaws S5 32GB DDR5-5200 mälukomplekt
425,67 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (3)
DDR5 | 32 GB | Unregistered (unbuffered) | 5200 MHz | CL 40 | 1.1 V | 288-pin DIMM
| Brand | G.SKILL |
|---|---|
| MPN | F5-5200J4040A16GX2-RS5K |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| SPD speed | 4800 MHz |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.12 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0004785 |
| Üksuse kasti laius | 0.145 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.22 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 40 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC/Server |
| Toote värv | Black |
| Päritoluriik | Taiwan |
| SPD pinge | 1.1 V |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84733020 |
| Kõrgus | 33 mm |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Mälu kella kiirus | 5200 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (must)
● Laos (59)45,53 € -
Väljamüüdud 
Darkflash C285MP arvutikorpus (must)
● Laost otsas45,53 € -

Darkflash DRX90 arvutikorpus (valge)
● Laos (1)48,70 € -

Cooler Master MasterBox 600 Lite arvutikorpus (must)
● Laos (7)42,68 € -

Darkflash DS900 arvutikorpus (must)
● Laos (214)45,53 € -
Väljamüüdud 
Darkflash C285 arvutikorpus (must)
● Laost otsas47,56 €