Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Fotogalvaaniline paneel EcoFlow 100W
118,70 €
Tarne
EcoFlow 100W fotogalvaaniline paneel (paindlik)
Varusta end EcoFlow 100W fotogalvaanilise paneeliga ja loo oma RV-s optimaalne energiasüsteem. Paneel eristub oma madala kaalu ja lihtsa paigaldamise poolest. Tänu oma paindlikule disainile saad selle kergesti kohandada kaardus pindadele, samas kui selle IP68 veekindlus ja vastupidavate materjalide kasutamine tagavad toote ellujäämise igasugustes tingimustes.

Tõhus jõudlus
EcoFlow fotogalvaaniline paneel kasutab kõrgeima kvaliteediga monokristallilisi rakke ning selle konversioonitõhusus ulatub 23%-ni, tagades kõrge efektiivsuse päikesepaistelisel päeval. See aitab sul toita oma hädavajalikku varustust tasuta, laialdaselt kergesti kättesaadava ja keskkonnasõbraliku päikeseenergiaga, olenemata sellest, kus sa viibid.

Kerge ja kaasaskantav
Toote kaal on vaid 2.3 kilogrammi, seega ei ole selle transportimine ja paigaldamine keeruline. See sobib ideaalselt näiteks RV-le, kuna tänu oma paindlikule disainile saad selle kergesti kohandada ümarate pindadega. Teine eelis on universaalne MC4 ühendus, mis tagab laia ühilduvuse.

Tehnilised andmed:
| Tootja | EcoFlow |
|---|---|
| Nimi | EcoFlow 100W fotogalvaaniline paneel (paindlik) |
| Nominaalvõimsus | 100W |
| Ava ahela pinge | 20.3V |
| Lühise vool | 6.3A |
| Maksimaalne tööpinge | 17.1V |
| Maksimaalne töövool | 5.9A |
| Maksimaalne süsteemi pinge | 600V DC (UL) |
| Maksimaalne kaitsevool | 15A |
| Ühendus | MC4 |
| Konversioonitõhusus | 23% |
| Mõõtmed | 1055x612x25mm |
| Kaal | Umbes 2.3 kg |