Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-24%


Fellowes Powershred 225Ci paberipurustaja
672,32 € Algne hind oli: 672,32 €.510,96 €Current price is: 510,96 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (4)
Tootekood: 1322767
Kategooria: Kontoritarvikud ja ergonoomika
225Ci | Working width 240 mm | Shredding size 4 x 38 mm | Shredding type Cross shredding | Shredding paper clips Yes | Anti-jam mechanism Yes | Basket capacity 600 sheets | Basket volume 60 L | Noise level 65 dB | Viewing window Yes | Castor wheels Yes | Shredding speed 5000 mm/min | Shredding staples Yes | Credit cards shredding Yes | Cut type Cross cut | Paper shredding Yes | Weight 37.6 kg
| Brand | FELLOWES |
|---|---|
| MPN | 4622001 |
| Paper shredding | Yes |
| Security level (paper) | P-4 |
| Shredding size | 4 x 38 mm |
| Shredding speed | 5000 mm/min |
| Shredding type | Cross shredding |
| Töölaius | 24 cm |
| Laius | 435 mm |
| Kaal | 37.6 kg |
| Ummistusvastane mehhanism | Yes |
| Vaateaken | Yes |
| Automaatne sisse/välja lülitamine | Yes |
| Autostop kinnikiilumisel | Yes |
| Korvi mahutavus | 600 sheets |
| Korvi maht | 60 L |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 43.3 |
| Ühik arvutatud maht | 0.2905 |
| Üksuse kasti laius | 0.56 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.57 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.91 |
| Kasti täis oleku indikaator | Yes |
| Pöörlevad rattad | Yes |
| Kategooria kood | SHD |
| Toote värv | Black, Silver |
| Sügavus | 450.9 mm |
| CD-de purustamine | Yes |
| Päritoluriik | China |
| Krediitkaartide purustamine | Yes |
| Turvalisus | SafeSense Technology |
| Lõiketüüp | Cross cut |
| Sissepääsu laius | 24 cm |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84729080 |
| Kõrgus | 781.1 mm |
| Klambrite purustamine | Yes |
| Mudeli nimi | 225Ci |
| Rataste arv | 4 wheel(s) |
| Müratase | 65 dB |
| Turvalukk | No |
| Kirjaklambrite purustamine | Yes |
| Väljatõmmatav prügikast | Yes |
| Power save režiim | Yes |
| Purustusvõime | 24 sheets |
Seotud tooted
-

Fellowes puhastusspreI 200ml
● Laos (5)3,64 € -
Väljamüüdud 
Huanuo jalatugi HNFR3
● Laost otsas19,51 € -

Blitzwolf 120-tolline projektsiooniekraan BW-VS12
● Laos (8)49,59 € -
Väljamüüdud 
Huanuo jalatugi HNFR4
● Laost otsas15,04 € -
Väljamüüdud 
Fellowes klaviatuuri randmetugi memory foam
● Laost otsas7,66 € -

Fellowes puhastusspreI 250ml
● Laos (100)2,87 €