Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-23%


Fellowes Powershred 125Ci paberipurustaja
538,26 € Algne hind oli: 538,26 €.414,46 €Current price is: 414,46 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (2)
Tootekood: 1322771
Kategooria: Kontoritarvikud ja ergonoomika
125CI | Working width 230 mm | Shredding size 38 mm | Shredding type Cross shredding | Shredding paper clips Yes | Basket volume 53 L | Shredding staples Yes | Duty cycle 45 min | Credit cards shredding Yes | Reverse Yes | Paper shredding Yes | Dimensions (WxDxH) 280 x 555 x 738 mm
| Brand | FELLOWES |
|---|---|
| MPN | 4612001 |
| Paper shredding | Yes |
| Security level (paper) | 4 |
| Shredding size | 38 mm |
| Shredding type | Cross shredding |
| Töölaius | 23 cm |
| Kokkuvõte | Fellowes 125Ci. Shredding type: Cross shredding, Working width: 23 cm, Shredding size: 38 mm. Dimensions (WxDxH): 280 x 555 x 738 mm |
| Automaatne sisse/välja lülitamine | Yes |
| Autostop kinnikiilumisel | Yes |
| Korvi maht | 53 L |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 32.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.215 |
| Üksuse kasti laius | 0.4 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.64 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.84 |
| Kategooria kood | SHD |
| Toote värv | Black |
| CD-de purustamine | Yes |
| Krediitkaartide purustamine | Yes |
| Mõõtmed (L x S x K) | 280 x 555 x 738 mm |
| Töötsükkel | 45 min |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84729080 |
| Klambrite purustamine | Yes |
| Mudeli nimi | 125CI |
| Kirjaklambrite purustamine | Yes |
| Tagurpidi | Yes |
| Purustusvõime | 18 sheets |
Seotud tooted
-

Mcdodo CA-2630 USB-C kuni Lightning kaabel, 36W, LED-ekraan, 1.2m
● Laos (88)8,94 € -

Fellowes purustaja õli 355ml
● Laos (30)6,80 € -

Blitzwolf 100-tolline projektsiooniekraan BW-VS12
● Laos (11)43,50 € -

Fellowes puhastuslapid 100tk
● Laos (100)2,28 € -

Kantav projektsiooniekraan BlitzWolf BW-VS6 120″
● Laos (94)79,27 € -

Fellowes puhastusspreI 200ml
● Laos (5)3,64 €