Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-26%


Fellowes AutoMax 450C paberipurustaja
740,88 € Algne hind oli: 740,88 €.548,25 €Current price is: 548,25 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (3)
Tootekood: 1432168
Kategooria: Kontoritarvikud ja ergonoomika
AUTOMAX 450C | Shredding size 4 x 38 mm | Shredding type Confetti shredding | Shredding paper clips Yes | Basket capacity 750 sheets | Basket volume 68 L | Credit cards shredding Yes | Weight 31.8 kg
| Brand | FELLOWES |
|---|---|
| MPN | 100135793 |
| Shredding size | 4 x 38 mm |
| Shredding type | Confetti shredding |
| Laius | 390 mm |
| Kaal | 31.8 kg |
| Garantiiaeg | 3 year(s) |
| Korvi mahutavus | 750 sheets |
| Korvi maht | 68 L |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 41 |
| Ühik arvutatud maht | 0.3082 |
| Üksuse kasti laius | 0.67 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.5 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.92 |
| Kategooria kood | SHD |
| Toote värv | Black |
| Sügavus | 578 mm |
| CD-de purustamine | Yes |
| Krediitkaartide purustamine | Yes |
| Kõrgus | 831 mm |
| Mudeli nimi | AUTOMAX 450C |
| Kogus paki kohta | 1 pc(s) |
| Kirjaklambrite purustamine | Yes |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Fellowes klaviatuuri randmetugi sinine
● Laost otsas7,66 € -
Väljamüüdud 
Fellowes kaablikorraldaja valge
● Laost otsas4,32 € -

Blitzwolf 120-tolline projektsiooniekraan BW-VS12
● Laos (8)49,59 € -

Fellowes puhastuslapid 100tk
● Laos (100)2,28 € -
Väljamüüdud 
Fellowes arhiiviklambrid 20tk
● Laost otsas1,91 € -
Väljamüüdud 
Blitzwolf 8in1 dokkimisjaam BW-TH16 USB 100W LCD nutikas ekraan
● Laost otsas47,56 €